roulette

مارس 2013 - عکس بازیگران, مدل لباس, سایت اس ام اس | سایت کافه فان

دانلود آهنگ جدید Ke$ha به نام Dancing with the Devil like

 • بازدید : 244 views
 • فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲
 • متفرقه

شاخص فلاکت ایران در سال ۹۱

 

در کشوری که انتشار نماگرهای اقتصادی گاه به گاه «قفل» می شود و برای
محاسبه شاخص های اقتصادی، هیچ چیز در دسترس نیست؛ حتی صحبت کردن از روند طی
شده «شاخص فلاکت» در سال ۱۳۹۱، کار سختی است.
 
 آخرین باری که مرکز آمار ایران نرخ بیکاری را اعلام
کرده، تابستان امسال است.مرکز آمار پس از یک دوره متوالی مناقشه بر سر مرجع
انتشار نرخ بیکاری، با تاخیری چندماهه،نرخ بیکاری دوره زمستان ۱۳۹۰ را
۱۴٫۱  درصد اعلام کرد.

 
بانک
مرکزی نیز، انتشار آمار نرخ بیکاری را چندی است که «متوقف» کرده و مرجع
اعلام نرخ تورم شده است.حال قرار است در این شرایط مبهم و با اطلاعات ناقص،
چه اعدادی برای «شاخص فلاکت» تعریف شود؟ شاخص فلاکت یک نشانگر اقتصادی است
که فرمولی بسیار ساده دارد: کافی است نرخ تورم و بیکاری را با یکدیگر جمع
کنید تا شاخص فلاکت به دست بیاید. معرفی این شاخص، مدیون دو اقتصاددان
آمریکایی به نامهای «آرتور اوکان» و «رابرت بارو» در دهه ۱۹۷۰ میلادی است.


 
البته

 

==>> مشاهده شاخص فلاکت ایران در سال ۹۱ . . .

 

برچسب ها :

“فرودگاه قاهره را محاصره می کنیم و مانع خروج ایرانی ها از فرودگاه می شویم”

 
 
گروه سلفی “ائتلاف المسلمین للدفاع عن الصحب والآل” تهدید به جلوگیری از ورود ایرانیان به مصر کرده است.
 
به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، سران این گروه تهدید کرده اند که فرودگاه قاهره را محاصره و از خروج توریست های ایرانی جلوگیری و آنها را مجبور به بازشگت به تهران می کنند.
 
ولید اسماعیل هماهنگ کننده این گروه در گفتگو با “الشرق الاوسط” ضمن محکوم کردن چندین جریان اسلامی به دلیل باز کردن راه توریست های ایرانی به مصر مدعی شد:  اعضای سپاه ایران در لباس توریست های ایرانی وارد مصر می شوند.
 
وی افزود: ما نمی خوهیم که که مصر دچار وضعیت عراق، سوریه و لبنان شود. مشکلات این کشورها به خاطر رابطه با ایران است.
 
گفتنی ست، چندین روز پیش گروه های سلفی از جمله گروه مذکور در مقابل الازهر تجمع کردند تا از ورود مجتبی امانی رئیس دفتر حافظ منافع ایران در مصر جلوگیری کنند. با این حال، مجتبی امانی در مراسمی که در دانشگاه الازهر دعوت شده بود، حاضر نشد.

 

==>> مشاهده “فرودگاه قاهره را محاصره می کنیم و مانع خروج ایرانی ها از فرودگاه می شویم” . . .

 

برچسب ها :

دانلود آهنگ های شاد و بکوب و بیس دار مخصوص داخل ماشین

 • بازدید : 2,253 views
 • فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲
 • متفرقه

به دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه رایانه ای مطلب مورد حذف شد

 

==>> مشاهده دانلود آهنگ های شاد و بکوب و بیس دار مخصوص داخل ماشین . . .

 

برچسب ها :دانلود آهنگ جدید هیچکس به نام طهران مال کی شد

 • بازدید : 932 views
 • فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲
 • متفرقه

به دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه رایانه ای مطلب مورد حذف شد

 

==>> مشاهده دانلود آهنگ جدید هیچکس به نام طهران مال کی شد . . .

 

برچسب ها :

دانلود تیزر موزیک ویدئو جدید Dj Aligator به نام Be With You

 • بازدید : 703 views
 • فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲
 • متفرقه

خاطره ای از رای دادن هویدا به جمهوری اسلامی

هویدا و اعضای کابینه اش به جمهوری اسلامی رای مثبت دادند. تشریفات اخذ رای در زندان قصر عینا مثل خارج از زندان است. جمعا از ۱۵۰۰ رای قرائت شده همه آنها مثبت بوده و رای منفی از آن خارج نشد. عبدالله ریاضی، رئیس مجلس شوراهم پای صندوق رای آمد و به جمهوری اسلامی رای داد. همچنین نیک پی، شهردار و سناتور سابق به جمهوری اسلامی رای آری داد و گفت: انشاالله مبارک است. اما در پایان هر ۳ مقام با حکم دادگاه هایی به ریاست شیخ صادق خلخالی، به اعدام محکوم شدند و هیچ یک نوروز بعد را ندیدند.  
روزنامه اطلاعات و صادق طباطبایی در روایت‌هایی جداگانه به رای دادن هویدا به جمهوری اسلامی اشاره می‌کند.
 
 به گزارش نامه، نوروز ۱۳۵۸ یکی از بهترین سال هایی بود که ایرانیان در طول چند دهه اخیر تجربه کرده‌اند چراکه از یک سو بساط تاج و تخت نظام شاهنشاهی برچیده شده بود و از سویی دیگر ۳۷ روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی اولین امتحان جدی ایرانیان در روزهای دهم و یازدهم فروردین در راه بود.
 
در آن روزها امام خمینی (ره) در قم علاوه بر جایگاه رهبری، اتخاذ تصمیمات کلان برای اداره نظام نوپا را برعهده داشت، اما هنوز نه جمهوری اسلامی تاسیس و نه قانون اساسی آن تصویب شده بود و به لحاظ رسمی مسئولیت اداره کشور بر عهده مهندس بازرگان بود.
 
در مقابل محمد رضا پهلوی همچون پدر خود در تبعید از ایران به سر می برد و وی را نه به خانه اش در انگلستان راه داده بودند و نه اجازه و امکان یافته بود که به کاخ زیبای خود در اسپانیا برود تا اینکه سرانجام متوجه شد در مصر نیز جایگاهی ندارد و مغرب را به عنوان مقصد بعدی انتخاب کرد. از همین رو فردی که ۳۶ سال، نوروز را با عنوان شاه آغاز کرده بود می بایست در غربت و تنهایی آغاز سال جدید را تحویل می کرد.
 
صادق طباطبایی در خاطرات خود به رفراندوم تعیین حکومت اشاره می‌کند و می‌نویسد:
 
 « ما یک پل ارتباطی بین مراکز استان‌ها و شهرهای بزرگ برقرار کردیم و با هواپیما و هلی‌کوپتر و خیلی‌ جاها با قاطر برگه‌ها را به جاهایی که نرسیده بود رساندیم. باز هم گزارش‌هایی می‌رسید که گروههای ضد انقلاب چریک‌های فدایی خلق و مجاهدین خلق اقداماتی کرده بودند و برگه‌ها را از بین برده بودند.
 
متأسفانه علی‌رغم تدابیر امنیتی در گنبد و ترکمن صحرا و سقز و سنندج و مهاباد، نگذاشتند رفراندوم برگزار شود. حتی به اتومبیل هیأت حسن نیت و نمایندگان آقای طالقانی هم حمله کردند که خوشبختانه به آن‌ها آسیبی نرسید. در سنندج اکیپی شامل شش پزشک و سه پرستار که برای مداوای مجروحین رفته بودند مورد حمله قرار گرفته و کشته شدند.
 
مأموران وزارت کشور با صندوق‌های سیار به بیمارستان‌ها و زندان‌ها هم می‌رفتند ، از نکات جالب این که امیرعباس هویدا در زندان درخواست کرده بود رأی بدهد که برگه به او داده شد و او هم رأی آری به جمهوری اسلامی داد .
 
بلافاصله پس از اتمام ساعات رأی‌گیری، شمارش آراء آغاز شد. یادم است در حالی که نتایج آراء را از نقاط مختلف دریافت می‌کردیم، اطلاع دادند که چریک‌های فدایی یا عده‌ای مسلح قصد دارند به ستاد انتخابات حمله کنند.
 
عده‌ای از کارکنان ترسیده بودند، آقای کیارشی « معروف به پیراشکی » از دوستان انجمن اسلامی شهر آخن هم آن موقع به وزارت کشور برای دیدار با من آمده بود. من گفتم به نظر می‌رسد جنگ روانی باشد. ولی بالاخره حرکت مذبوحانه و بی‌ثمری انجام دادند. علیرغم آن شمارش آراء ادامه یافت.
 
ساعت ۲-۱/۵بعد از نیمه شب بود که نتایج جمع‌آوری شد. با وجود این که در برخی از شهرها رأی‌گیری انجام نشده بود و به برخی نقاط هم برگه رأی نرسیده بود، اما روی برخی اطلاعات، تخمین ما این بود که ۹۴ درصد واجدین شرایط در رفراندوم شرکت کرده‌اند ، البته سرشماری دقیق جمعیتی نداشتیم، اما براساس تعداد تعرفه‌ها و اطلاعات دیگر جمعیتی این درصد را به دست آوردیم که خوب یک امر بی‌سابقه‌ای بود و۹۸/۲درصد رأی آری به جمهوری اسلامی دادند
 
ضمنا ۴۱۲ یا ۴۱۳ نفر هم خواهان جمهوری دمکراتیک خلق بودند » نتیجه این همه‌پرسی به این شرح اعلام شد : شرکت‌کنندگان : ۲۰ میلیون و ۲۸۸ هزار و ۲۱ نفر ، آرای مثبت : بیست میلیون و ۱۴۷ هزار و ۵۵ رأی و آرای منفی : ۱۴۰ هزار و ۹۶۶ رأی .
 
همچنین روزنامه اطلاعات در گزارشی به رای هویدا به جمهوری اسلامی اشاره می‌کند و می‌نویسد:
 
    هویدا به همراه برخی از افراد کابینه اش در زندان قصر به سر می برد، در رفراندوم نعیین حکومت شرکت و رای خود را به صندوق انداخت . یکی از واحدهای سیار اخذ رای، در زندان قصر حضور پیدا کرد تا آراء زندانیان که جملگی از وزاری سابق و امیران رژیم گذشته بودند جمع آوری کند. زندانیان زندان قصر، قبلا نقاضا کرده بودند ترتیبی داده شود تا بتوانند در رفراندم شرکت کنند.
 
به گفته شاهدان، مسئول زندان طی سخنانی به زندانیان اطلاع داد که رای آنها در سرنوشتشان تاثیری نخواهد داشهویدا نخست وزیر  ۱۳ ساله محمد رضا پهلوی  کهت و فقط نظر و عقیده آنها، در شکل آینده حکومت ایران است.
 
هویدا و اعضای کابینه اش به جمهوری اسلامی رای مثبت دادند. تشریفات اخذ رای در زندان قصر عینا مثل خارج از زندان است. جمعا از ۱۵۰۰ رای قرائت شده همه آنها مثبت بوده و رای منفی از آن خارج نشد. عبدالله ریاضی، رئیس مجلس شوراهم پای صندوق رای آمد و به جمهوری اسلامی رای داد. همچنین نیک پی، شهردار و سناتور سابق به جمهوری اسلامی رای آری داد و گفت: انشاالله مبارک است. اما در پایان هر ۳ مقام با حکم دادگاه هایی به ریاست شیخ صادق خلخالی، به اعدام محکوم شدند و هیچ یک نوروز بعد را ندیدند.

 

==>> مشاهده خاطره ای از رای دادن هویدا به جمهوری اسلامی . . .

 

برچسب ها :

ائتلاف های انتخاباتی ، نشانه ای امیدوار کننده از بلوغ سیاسی

بسیاری از جامعه شناسان سیاسی، فقدان سازگاری را یکی از نقاط ضعف اصلی فرهنگ سیاسی ایرانیان می دانند. اگر به قهرمان های سیاسی جامعه ایران در سده اخیر نیز نگاهی بیفکنیم، به خوبی می بینیم که قهرمان در ایران کسی است که سازش ناپذیر است و کوتاه نمی آید.در حالی که سازش پذیری و کوتاه آمدن، یکی از ویژگی های سیاست دموکراتیک و رجل سیاسی دموکرات است. عصر ایران – رقابت های انتخاباتی یازدهمین دوره ریاست جمهوری ، در حال آزمودن یک تجربه جدید در مقایسه با همه انتخابات گذشته است: ائتلاف رقبا.

از یک سو ، بزرگ ترین و فراگیرترین تشکل اصولگرایان ، یعنی جبهه پیروان خط امام و رهبری – که متشکل از ۱۵ تشکل اصلی جریان اصولگرایی (از جامعه اسلامی مهندسان و پزشکان و کارمندان گرفته تا موتلفه) است – ۵ کاندیدای اصولگرا (متکی،باهنر،آل اسحاق،پورمحمدی و ابوترابی) را در قالب ائتلاف اکثریت اصولگرایان گرد هم آورده و از دیگر سو ، سه چهره دیگر اصولگرا (حداد عادل،ولایتی و قالیباف) اتئلاف اقلیت را تشکیل داده اند ؛ قرار هر دو ائتلاف اکثریت و اقلیت نیز این است که یک نفر از میانشان که با اقبال مردمی بیشتری مواجه است راهی میدان انتخابات شود و بقیه از او حمایت کنند.

انتخابات

در دوره های قبلی انتخابات ریاست جمهوری، از زمان بنی صدر تا احمدی نژاد ، هیچ گاه چنین اتئلافی بین رقبای ریاست جمهوری سابقه نداشته است. در نخستین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران، ابوالحسن بنی صدر و آیت الله بهشتی مدعیان اصلی مقام ریاست جمهوری بودند که پس از مخالفت امام خمینی با ریاست جمهوری روحانیان، موضوع کاندیداتوری شهید بهشتی منتفی شد ولی باز هم حزب جمهوری اسلامی حاضر نشد از بنی صدر حمایت کند و پس از کنار رفتن جلال الدین فارسی، در نهایت حسن حبیبی به عنوان کاندیدای این حزب معرفی شد.      

در دوره های دوم تا چهارم انتخابات ریاست جمهوری، شهید رجایی و آیت الله خامنه ای رقیب درخوری نداشتند و کار انتخاب رئیس جمهور کشور بی دردسر پیش رفت. هاشمی رفسنجانی نیز در سال ۶۸ مطلقاً و در سال ۷۲ تقریباً بی رقیب بود و دشواری چندانی برای کسب مقام ریاست جمهوری نداشت.

در سال ۱۳۷۶ اگر چه ناطق نوری و ری شهری قرابت زیادی با هم داشتند، ولی از در ائتلاف با یکدیگر درنیامدند و رقیب هم شدند.

در سال ۱۳۸۰، در غیاب هر گونه تفکر و روحیه منجر به ائتلاف، هشت کاندیدای راستگرا در برابر خاتمی قد علم کردند و علاوه بر این ، وزیر دفاع خاتمی نیز رقیب او در همان انتخابات بود!  
 پس از آن، در انتخابات سال ۸۴ نه اصلاح طلبان موفق شدند به ائتلاف برسند نه اصولگرایان. اگر چه تکثر نامزدهای اصولگرا، تاکتیکی بود برای ممانعت از پیروزی هاشمی رفسنجانی در دور اول انتخابات، ولی ناتوانی کروبی و مصطفی معین در ائتلاف با یکدیگر، نشانه ای از ائتلاف گریزی راه یافته به اردوگاه اصلاح طلبان بود.

در سال ۸۸ نیز مجدداً کروبی حاضر نشد با سایر اصلاح طلبان ائتلاف کند و به عنوان رقیب میرحسین موسوی در انتخابات حاضر شد. در سوی دیگر رقابت نیز، محسن رضایی به رقابتی درون جناحی با محمود احمدی نژاد برخاست.

با توجه به  سابقه کوتاه نیامدن و کنار نرفتن مدعیان ریاست جمهوری در دوره های مختلف انتخابات ریاست جمهوری در ایران، باید گفت نفس ائتلاف های کنونی، البته اگر کارشان به دبه درآوردن و فروپاشی نینجامد ، نشانه ای از حرکت به سمت بلوغ سیاسی در میان رجال سیاسی ایران امروز است.

این دو ائتلاف حاکی از این است که هر سیاستمداری که خودش را در قد و قواره رئیس جمهور شدن می بیند، ساز “رئیس جمهور فقط من” کوک نکرده است و حاضر است تحت شرایطی به نفع رقیبش کنار برود و از ریاست جمهوری او حمایت کند.

اگر چه در انتخابات سال ۸۸ نیز تقریباً چنین نسبتی بین خاتمی و میرحسین موسوی برقرار شد و خاتمی در نهایت به نفع موسوی از کاندیداتوری صرفنظر و تا آخر نیز از او حمایت کرد، ولی  کاندیداتوری موسوی ابتدا موجب دلخوری اصلاح طلبان شد چرا که آنها مشغول مجاب کردن خاتمی به حضور در انتخابات بودند که ناگهان موسوی اعلام حضور کرد. به عنوان مثال، محمدعلی ابطحی درست به دلیل نابهنگامی اعلام حضور موسوی در انتخابات، حاضر به حمایت از او نشد و حتی در این باره یادداشتی نیز در روزنامه اعتماد ملی نوشت. بنابراین می توان گفت حضور ” از آغاز مشترک” مدعیان ریاست جمهوری در عرصه انتخابات، پدیده مطلقاً تازه ای در فضای سیاسی ایران است.

اینکه رجال سیاسی مدعی، کار را حقیقتاً به عقل جمعی و کسب آرای مردم در نظرسنجی های ماقبل انتخابات واگذار کنند و در نهایت با مبنا قراردادن این مکانیسم به نفع نفر برتر کنار بروند و از ریاست جمهوری او حمایت کنند، کم و بیش حاکی از توانایی مهار قدرت طلبی ذاتی بازیگران سیاسی و نشانه افزایش عیار سازگاری آنهاست.

اهمیت ائتلاف های اکثریت و اقلیت، از حیث ارتقای فرهنگ سیاسی نخبگان حاکم در ایران امروز، وقتی بیشتر می شود که در صورت پیروزی کاندیدای این ائتلاف در انتخابات آتی، فرد پیروز پس از نشستن بر کرسی ریاست جمهوری، آن افراد دیگر را نیز به بازی بگیرد و به شیوه ای یکه سالارانه، تشکیل دولت ندهد. اگر کار یکی از این دو  ائتلاف، از کاندیداتوری ائتلافی به دولت ائتلافی بکشد، آنها به سهم خود گامی جدی در ارتقای سازگاری در فرهنگ سیاسی گروههای قدرت در جامعه ایران برداشته اند.

اهمیت این امر زمانی آشکارتر می شود که به یاد آوریم بسیاری از جامعه شناسان سیاسی، فقدان سازگاری را یکی از نقاط ضعف اصلی فرهنگ سیاسی ایرانیان می دانند. اگر به قهرمان های سیاسی جامعه ایران در سده اخیر نیز نگاهی بیفکنیم، به خوبی می بینیم که قهرمان در ایران کسی است که سازش ناپذیر است و کوتاه نمی آید. در حالی که سازش پذیری و کوتاه آمدن، یکی از ویژگی های سیاست دموکراتیک و رجل سیاسی دموکرات است. در جامعه ایران، چهره های چون احمد قوام و اکبر هاشمی رفسنجانی، که اهل سازش و معامله بوده اند، هیچ گاه محبوبیت چشمگیری نداشته اند. تنها رجل سیاسی سازش پذیری که در ایران سده  اخیر محبوب بوده، محمد خاتمی است که البته محبوبیت او نه به دلیل سازش پذیری اش بلکه به دلیل فرهیختگی، ادبیات و شعارهای دموکراتیک و برخی دیگر از فضائل شخصی اش بوده است.

باید افزود که نگارنده این یادداشت مدعی نیست که اعضای این ائتلاف ها خالی از اشکال اند. اما همین که آنها رفتار سیاسی ای در پیش گیرند که کم و بیش به سو فرهنگ سیاسی دموکراتیک در جامعه ایران و بویژه در بین گروههای قدرت در ایران باشد، رویکردی قابل تقدیر از منظری دموکراسی خواهانه را در پیش گرفته اند.

        

   

 

==>> مشاهده ائتلاف های انتخاباتی ، نشانه ای امیدوار کننده از بلوغ سیاسی . . .

 

برچسب ها :

دانلود آهنگ جدید هیچکس به نام تهران مال کی شد

 • بازدید : 2,185 views
 • فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲
 • آهنگ

دانلود آهنگ جدید هیچکس به نام تهران مال کی شد

دانلود آهنگ جدید هیچکس به نام تهران مال کی شد

دانلود با کیفیت ۳۲۰

Hichkas – Tehran Male Ki Shod.mp3

دانلود با کیفیت ۱۲۸

Hichkas – Tehran Male Ki Shod (128).mp3

دانلود با کیفیت ۶۴

Hichkas – Tehran Male Ki Shod (64).mp3

آهنگ تهران مال کی شد, آهنگ تهران مال کی شد از هیچکس, آهنگ جدید هیچکس, آهنگ طهران مال کی شد از هیچکس, آهنگ طهران ماله کی شد از هیچکس, تهران مال کی شد از هیچکس, تهران ماله کی شد از هیچکس, تکست آهنگ تهران ماله کی شد, دانلود آهنگ تهران مال کی شد از هیچ کس, دانلود آهنگ جدید هیچکس به نام تهران مال کی شد, دانلود آهنگ طهران ماله کی شد از هیچکس, دانلود آهنگ های هیچکس, متن آهنگ تهران ماله کی شد,آهنگ جدید هیچکس اه

 

==>> مشاهده دانلود آهنگ جدید هیچکس به نام تهران مال کی شد . . .

 

برچسب ها :

عسل بدیعی به کما رفت

 • بازدید : 377 views
 • فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲
 • متفرقه

زنی که هر ۳ روز یک بار نابینا می‌ شود

 • بازدید : 169 views
 • فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲
 • متفرقه

تصاویری از شغل جدید مهدی مهدوی کیا

 • بازدید : 234 views
 • فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲
 • متفرقه

این کارها را انجام دهید تا جوش نزنید

 • بازدید : 315 views
 • فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲
 • متفرقه

محض خنده ۱۱ (بچه ها بیایید داخل بخندیم)

 • بازدید : 306 views
 • فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲
 • متفرقه

سیگار کشیدن فوتبالیست تیم ملی دردسرساز شد + عکس

 • بازدید : 278 views
 • فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲
 • متفرقه

صفحه 1 از 39312345...102030...قبلی »