roulette

تصاویر مریم زکریا بازیگر بالیوودی + بیوگرافی

تصاویر مریم زکریا بازیگر بالیوودی + بیوگرافی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

تصاویر مریم زکریا بازیگر بالیوودی + بیوگرافی , عکس های جدید مریم زکریا ۲۰۱۵, سایت رسمی بازیگران بالییود, عکس های جدید مریم زکریا در فیلم جدیدش,

مریم ذکریا

فیلم جدید مریم زکریا,بیوگرافی مریم زکریا, سن مریم زکریا, عکس های ناجور از مریم زکریا, عکس بازیگران هندی

مریم زکریا متولد بیست وهشتم سپتامبر سال ۱۹۸۴ در تهران است. او در کشور سوئد مدل ، معلم و طراح حرکت بود. زکریا در سوئد مدرسه ی آموزش رقص هندی تاسیس کرد و در سال ۲۰۰۹ به شهر مومبای هند نقل مکان کرد با این آرزو که وارد سینمای این کشور شد.

زکریا ابتدا به عنوان مدل برای آگهی های تبلیغاتی در هند مقابل دوربین رفت . یکی از معروف ترین تبلیغات او برای شرکت کوکا کولا در کنار عمران خان(بازیگر معروف) بود. نخستین بار کارگردان تامیلی(گویش تامیل) سوندر سی. پس از تماشای ویدیوهای مریم زکریا در سایت یوتیوب برای یک آیتم در نخستین تجربه کارگردانی خود “آن سوی شهر”(۲۰۱۰)با او قرار داد بست .

اما مریم زکریا با نقش کوتاهی در فیلم کمدی و با گویش تلگو”صد درصد عشق”(۲۰۱۱) به شهرت دست یافت و یکی از نقش های اصلی دو فیلم تلگویی Madata Kaja و آرجونا را ایفا کرد.حضور او در فیلمهای بالیوودی با فیلم حادثه ایی«کمیسر وینود» (۲۰۱۲)در نقش فرح اتفاق افتاد که در این فیلم با کرینا کاپور و سیف علی خان هم بازی بود. او با همین فیلم در بالیوود به شهرت دست یافت.

مریم زکریا

عکس فیلمهای مریم زکریا,

http://media.abartazeha.ir/pic/Maryam_Zakaria_Hot_Photos_5.jpg

عکس فیلمهای مریم زکریا, تصاویر جدید مریم زکریا و همسرش

http://media.abartazeha.ir/pic/Maryam-Zakaria_27769.jpg

عکس و بیوگرافی مریم زکریا

مریم زکریا

 

ارسال نظر