roulette

تصویری جدید از کتایون ریاحی و فرزندش

تصویری جدید از کتایون ریاحی و فرزندش

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Katayoun Riahi 9a 1 2 جدیدترین عکس های کتایون ریاحی و پسرش

تصویری جدید از کتایون ریاحی و فرزندش

کتایون ریاحی و جمعی از هنرمندان در مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی «پژواک سکوت» با صدای پوریا رحیمیان پسر ریاحی حاضر شدند.
در مراسم رونمایی از آلبوم که به همت مرکز موسیقی بتهوون و بنیاد نیکوکاری کمک برگزار شد، پوریا رحیمیان آهنگساز آلبوم «پژواک سکوت» از حضار تشکر کرد و آلبوم موسیقی خود را به آنها هدیه داد. رحیمیان فرزند کتایون ریاحی متولد ۱۳۶۲ است. او از ۱۱ سالگی آموزش موسیقی و نوازندگی گیتار را شروع کرد و به پیشنهاد استاد چکنواریان و کمک های مادرش برای تحصیل عازم کشور ارمنستان شد و دوره های آهنگسازی و رهبری ارکستر را در کنسرواتوار کمیتاس در ایروان ارمنستان و دانشگاه برونل در لندن گذرانده و همچنین دوره آهنگسازی فیلم را در دانشگاه کینگستون لندن سپری کرده است.
او همچنین به مدت ۴ سال در کالج آکسبریج و مدرسه ویژه چانتری در لندن موسیقی تدریس می کرد و هم اکنون در دانشگاه تهران در پردیس بین المللی کیش به آموزش موسیقی و آهنگسازی مشغول است.

Katayoun Riahi 9a 3 2 جدیدترین عکس های کتایون ریاحی و پسرش

  تیپ جدید کتایون ریاحی , عکس جدید کتایون ریاحی , عکس خوشگل کتایون ریاحی , عکس فرزند کتایون ریاحی , عکس پسر کتایون ریاحی , عکس کتایون ریاحی Katayoun Riahi 9a 2 2 جدیدترین عکس های کتایون ریاحی و پسرش

ارسال نظر