roulette

یک کهکشان کامل، زیر صندلی کامپیوتر شما

یک کهکشان کامل، زیر صندلی کامپیوتر شما

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

شاید شما با ایده روی زمین انداختن چیزی که در اصل شبیه یک اثر هنری است مشکل داشته باشید ولی در آن سوی قضیه، این می تواند نزدیک ترین تجربه اکثر ما به یک پیاده روی فضایی باشد (طنز تلخ!) و با خرید آن بیشتر از سقف اتاق، به زیر پای مان نگاه کنیم. نارنجی: گیک های فناوری بیش -یا شاید پیش- از آنکه با کامپیوتر خودشان دوست باشند، به صندلی شان علاقه می ورزند اما یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که چرخ های صندلی بلای جان موکت هستند و همین طور کف های چوبی یا پارکت را هم داغان می کنند. بنابراین یک کف پوش خوب، می تواند حلال مشکلات باشد.

به لطف شرکت Underfoot Media حالا یک کفپوش بسیار باکیفیت و زیبا سر از کار در آورده که بر روی هر یک از مدل های آن تصویر فوق زیبایی از یک کهکشان نقش بسته. ۲۵ عکس با کیفیت بالا که توسط تلسکوپ فضایی هابل یا تلسکوپ اسپیتزر ثبت شده اند، برای انتخاب در اختیار مشتریان قرار دارند. کف پوش در دو اندازه ۱٫۲۱ در ۱٫۲۱ متر یا ۱٫۲۱ در ۱٫۳۲ متر به فروش می رسد.

شاید شما با ایده روی زمین انداختن چیزی که در اصل شبیه یک اثر هنری است مشکل داشته باشید ولی در آن سوی قضیه، این می تواند نزدیک ترین تجربه اکثر ما به یک پیاده روی فضایی باشد (طنز تلخ!) و با خرید آن بیشتر از سقف اتاق، به زیر پای مان نگاه کنیم.

قیمت دو اندازه کف پوش به ترتیب ۱۸۵ و ۲۲۰ دلار است، ولی می دانید، بهتر است خودتان را در بند قیمت نکنید و در عوض از این ایده جالب لذت ببرید.کهکشان،صندلی،کامپیوتر

ارسال نظر