roulette

گل محمدی: لیگ برتر امسال خیلی ضعیف بود

گل محمدی: لیگ برتر امسال خیلی ضعیف بود

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

«یحیی گل محمدی» درباره لیگ برتر امسال گفت:در مجموع مسابقات راضی کننده نبود آن هم به خاطر وقفه های طولانی مدتی که بوجود آمد و بازی ها فشرده برگزار شد و این موضوع باعث شد که کیفیت فنی تیم ها ضربه بخورد. ورزش ۳ – سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به دلیل وقفه های طولانی بوجود آمده امسال شاهد یکی از ضعیف ترین لیگ های تاریخ ایران بودیم.

«یحیی گل محمدی» روز یکشنبه و در نشست پیش از بازی با ملوان افزود:در مجموع مسابقات راضی کننده نبود آن هم به خاطر وقفه های طولانی مدتی که بوجود آمد و بازی ها فشرده برگزار شد و این موضوع باعث شد که کیفیت فنی تیم ها ضربه بخورد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره بازی با ملوان گفت: دیدار مقابل ملوان برای ما اهمیت دارد همانطور که دیدارهای بازی های تدارکاتی هم برای ما اهمیت دارد. فردا بازی مهمی مقابل ملوان داریم.

وی ادامه داد: از بازیکنانم درخواست کرده ام که با تمام تمرکز فردا بازی کنند و به هیچ عنوان روی بازی دستگرمی پیش از دیدار مقابل سپاهان تلقی نکنند.

گلی محمدی تاکید کرد:با تمام قوا ظاهر خواهیم شد و می خواهیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم تا با روحیه بهتری در فینال مقابل سپاهان به میدان برویم. دو سه هفته اخیر تمرینات خوبی را انجام دادیم و بازیکنان در آمادگی خوبی بسر می برند البته چند مصدوم داریم که بازی کردنشان برای بازی فردا مبهم است و زیاد نمی توانیم روی آنها حساب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مصدومیت کریمی و بازی در برابر ملوان افزود: این موضوع مبهم است در تمرین امروز مشخص می شود که او می توند بازی کند یا خیر.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چرا برای مهدوی کیا دیدار نمادین در نظر گرفته و آیا برای حفظ احترام او بهتر نبود که بازی کند و تعویض شود، تاکید کرد: احترام او کم نمی شود ما همه گونه صحبت کردیم و قصد داشتیم بهترین تصمیم را بگیریم. شخصیت او حفظ می شود و جایگاه و شأن او نیز حفظ خواهد شد.

گل محمدی در مورد ۱۶ تیمی شدن لیگ نیز گفت: اگر قرار است بازی ها به طور فشرده برگزار شود و وقفه های طولانی در لیگ به وجود آید بهتر است لیگ ۱۶ تیمی شود.

گل محمدی درباره برگزاری تمرینات پرسپولیس پشت دربهای بسته تا بازی سپاهان تصریح کرد: ما می خواهیم حاشیه ها را کم کنیم و زحمات زیادی کشیدیم که به فینال جام حذفی راه یابیم. نمی خواهیم راحت این موضوع را از دست بدهیم قصد داریم تمرکز بازیکنان بیشتر حفظ شود تنها دلیلم بسته شدن در ها همین بود.

گل محمدی درباره وضعیت پولادی و اینکه آیا او به عمل جراحی دارد، گفت:به احتمال ضعیف او به دیدار مقابل سپاهان خواهد رسید ما تقریبا ناامید هستیم که او را در فینال در ترکیب قرار دادیم.

سرمربی پرسپولیس درباره حذف بازیکنان برای فصل آینده مطرح شده تصریح کرد: در پایان فصل این صحبت ها زیاد است و نمی شود جلوی آنها را هم گرفت. فهرستی وجود ندارد و ما با همین بازیکنان به فینال رسیده ایم هیچ دلیل وجود ندارد که بخواهیم هم اکنون لیستی بدهیم.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدگل محمدی،لیگ برتر

ارسال نظر