roulette

پیروزی رئال ؛ تساوی بارسا

پیروزی رئال ؛ تساوی بارسا

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

هفته سی و سوم لالیگا با پیروزی رئال مادید و تساوی بارسلونا همراه شد. حالا این دو نیم آماده جبران شکست در ۹۰ دقیقه اول نیمه نهایی لیگ قهرمانان هستند. عصر ایران – هفته سی و سوم لالیگا با پیروزی رئال مادید و تساوی بارسلونا همراه شد. حالا این دو نیم آماده جبران شکست در ۹۰ دقیقه اول نیمه نهایی لیگ قهرمانان هستند.

بارسلونا در ورزشگاه سن‌مامس برابر اتلتیک بیلبائو به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد، آن هم در شرایطی که تا دقیقه ۹۰ یک گل پیش بود، اما در این دقیقه گل خورد تا نتواند بیست و هشتمین پیروزی فصل را به دست آورد.

در این دیدار مسی و سانچز در دقایق ۶۷ و ۶۹ گلهای بارسا را به ثمر رساندند و سوسائتا ۲۷ و هررا ۹۰ دروازه ویکتور والدز را باز کردندو

بارسلونا با این تساوی ۸۵ امتیازی شد و کماکان در صدر جدول جای گرفته است و بیلبائو با این مساوی ۳۷ امتیازی شد.

همچنین در چارچوب هفته ۳۳ لالیگا ورزشگاه ویسنته کالدورن میزبان دربی مادرید بود که در پایان ۹۰ دقیقه رئالی که این روزها انتقادات شدیدی را متوجه خود می بیند، مقابل آتلتیکویی که از حمایت تماشاگران خود برخوردار بود، به پیروزی ۲ بر یک دست یافت تا فاصله با صدر جدول را به یازده امتیاز برساند.

رادامل فالکائو در دقیقه ۴ تک گل اتلتیکو را وارد دروازه رئال مادرید کرد خوان‌فران در دقیقه  گل به خودی زد و ۱۳ و دی‌ماریا در شصت و سومین دقیقه دیدار گل پیروزی بخش رئال را زد.

رئال با این پیروزی ۷۴ امتیازی شد و اتلتیکو مادرید در امتیاز ۶۸ باقی ماند.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدرئال،بارسا

ارسال نظر