roulette

ولایتی: ملاک کناره‌گیری در ائتلاف 2+1 نظرسنجی نیست

ولایتی: ملاک کناره‌گیری در ائتلاف ۲+۱ نظرسنجی نیست

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جلیلی گفت: آقای ولایتی این نکته را که اگر در ائتلاف ۲+۱ فردی در نظرسنجی‌ها پیشگام دانسته شود، بقیه به نفع او کنار روند را رد واعلام کرد که ملاک نظرسنجی نیست اما اگر جامعتین نظرشان درباره این کار باشد،‌این کار انجام می‌شود.  کمیته وحدت اصولگرایان در ادامه دیدار با کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری امروز با علی‌اکبر ولایتی دیدار و گفت‌وگوی مفصلی در بخش‌های سیاست خارجی، اقتصاد، سلامت و تامین اجتماعی،‌کشاورزی، صنعت و تولید داشت.

اسماعیل جلیلی، عضو کمیته وحدت اصولگرایان در این باره به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،گفت: پس از ارائه توضیحات دکتر ولایتی و پاسخ به سوالات اعضای گروه و جمع‌بندی کمیته، جلسه پایان یافت.

به گفته وی، نگاه ولایتی این بود که بسیاری از نابسامانی‌های فعلی در حوزه سیاست خارجی و فساد داخلی در کوتاه مدت ساماندهی می شود و یک ثبات نسبی در کشور ایجاد می‌شود.

جلیلی ادامه داد: آقای ولایتی این نکته را که اگر در ائتلاف ۲+۱ فردی در نظرسنجی‌ها پیشگام دانسته شود، بقیه به نفع او کنار روند را رد واعلام کرد که ملاک نظرسنجی نیست اما اگر جامعتین نظرشان درباره این کار باشد،‌این کار انجام می‌شود.


علی‌اکبر ولایتی،کمیته وحدت اصولگرایان،ائتلاف ۲+۱،انتخابات ریاست جمهوری،نظرسنجی

ارسال نظر