roulette

مرد 50 ساله پس از 17 سال دوري به آغوش خانواده بازگشت

مرد ۵۰ ساله پس از ۱۷ سال دوری به آغوش خانواده بازگشت

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از پیدا شدن مردی ۵۰ ساله در قم پس از ۱۷ سال دوری و بازگشت وی به آغوش خانواده خبر داد.

به گزارش مهر، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم بیان کرد: فردی با مراجعه به پلیس آگاهی استان ضمن ارائه شکواییه ای بیان داشت، برادرش متولد ۱۳۴۲ می باشد که در سال ۱۳۷۵ بدون اطلاع به خانواده از منزل خارج و دیگر بازنگشته، این در حالی است که با وجود پیگیریهای صورت گرفته تاکنون اطلاعی از وی ندارند.

سرهنگ مهدی قدمی در تشریح جزئیات خبر گفت: پس از اخذ اظهارات شاکی، با انجام اقدامات پلیسی ضمن استعلام از مبادی ذی ربط، مشخصات فرد مذکور در ۲ استان شیراز و رشت به دست آمد.

وی در پایان با بیان اینکه با تلاش ماموران آگاهی قم، وی در یک نانوایی در شهر رشت شناسایی شد افزود: ماموران با مراجعه به آدرس مورد نظر، فرد مذکور را حین کار در یک نانوایی در شهر رشت مشاهده کرده که در نهایت وی به منزل دلالت داده شد .

ارائه ۲۰ نوع خدمات ، در دفاتر پلیس + ۱۰ قم
 
معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات فرماندهی انتظامی استان قم در مراسم افتتاح اولین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس + ۱۰ برون شهری قم در شهر کهک اظهار داشت: ۲۰ نوع خدمات، با راه اندازی اولین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس + ۱۰ در این شهر به مردم ارائه می شود.

سرهنگ ملکی هدف از راه اندازی پلیس + ۱۰ مراجعات مردم به بخش های مختلف از نیروی انتظامی و کاستن از بار ترافیکی و ترددهای مردم در سطح شهر عنوان کرد.

وی با بیان اینکه هشت دفتر فعال در حوزه ی شهری به مردم خدمات رسانی می کند افزود: ۶ دفتر خدمات الکترونیک انتظامی از زمان گذشته فعال بوده و مابقی در زمستان سال گذشته افتتاح و به بهره برداری رسید.

پلیس آگاهی،قم،پلیس +۱۰

ارسال نظر