roulette

محسن رضایی: 3 یارانه دولتی به مردم اختصاص می‌دهم

محسن رضایی: ۳ یارانه دولتی به مردم اختصاص می‌دهم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

وی به پرسشی درباره نحوه برخورد با مسئله هسته‌ای ایران در دولت احتمالی وی، یادآور شد: قوی‌ترین دیپلمات‌های ایران را برای مسئله هسته‌ای به‌کار می‌گیرم و تلاش می‌کنیم تنش‌ها را کاهش دهیم. داوطلب ریاست جمهوری ایران گفت: در دولت بنده سه یارانه ۴۵ هزار تومانی که اکنون پرداخت می‌شود، ۶۵ هزار تومانی درآمدی و یارانه سبز به کشاورزان و مردم اختصاص می‌یابد.

به گزارش فارس، محسن رضایی امروز در جلسه پرسش و پاسخ به مردم این شهر در هتل گلستان رشت، با بیان اینکه گیلان با برخورداری از سرسبزی باید دارای صنعت شود، اظهار کرد: در گذشته از ورود صنعت به این استان جلوگیری کردند در حالی که کشاورزی از صنعت جدا نیست.

وی با اشاره به اینکه کشاورزی گیلان سنتی باقی مانده است، گفت: کشاورزی باید پیشرفت کند و درآمد خانوار و روستایی در هر هکتار افزایش یابد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: روش‌های سنتی باید مکانیزه و در کنار آن صنایع تبدیلی ایجاد شود.

وی سرنوشت چای را نامشخص خواند و خاطرنشان کرد: مدیریت کشور باید درست شود.

رضایی با اشاره به اینکه برای گیلان برنامه تنظیم شده است، تصریح کرد: این برنامه به گونه‌ای است که فرهنگ و اقتصاد استان جایگاه خود را پیدا کند و دنیا چهره درخشان کشاورز گیلانی را ببیند. با جمعیت ۷۷ میلیون نفری ایران جای شرم دارد که فقیر باشیم و عزت جوانان نباید شکسته شود.

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری ایران تقویت صنعت گردشگری، تجارت و کریدور شمال‌جنوب را از جمله برنامه‌های احتمالی دولت آینده خود عنوان کرد.

وی متذکر شد: تقویت صنعت گردشگری می‌تواند میلیاردها تومان برای گیلان درآمدزایی داشته باشد.

رضایی با بیان اینکه نخستین روزنامه‌ها و مسایل فرهنگی کشور در گیلان ایجاد شد، خاطرنشان کرد: باید به فرهنگ و هنر گیلان توجه شود و جایگاه خود را پیدا کند.

به گفته وی، گیلان می‌تواند مرکز فرهنگی و بومی باشد و باید روی این استان سرمایه‌گذاری کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ سئوالی درباره یارانه‌ها، متذکر شد: در دولت بنده یارانه ۴۵ هزار تومانی، ۶۵ هزار تومانی درآمدی و یارانه سبز به کشاورزان پرداخت می‌شود.

وی به پرسشی درباره نحوه برخورد با مسئله هسته‌ای ایران در دولت احتمالی وی، یادآور شد: قوی‌ترین دیپلمات‌های ایران را برای مسئله هسته‌ای به‌کار می‌گیرم و تلاش می‌کنیم تنش‌ها را کاهش دهیم.

رضایی تصریح کرد: با «سلام بر زندگی و ابوالفضل» به طرف دولت فراگیر و جامعه امید حرکت می‌کنیم و سر پای خود می‌ایستیم.

محسن رضایی،یارانه دولتی،مسئله هسته‌ای

ارسال نظر