roulette

لوئیس فرناندس: بارسا نمرده است

لوئیس فرناندس: بارسا نمرده است

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

کاتالان ها در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ قهرمان چمپیونزلیگ شدند، در دیدار سه شنبه شب گذشته در خانه بایرن با نتیجه ۴-۰ تحقیر شدند تا صعودشان به دیدار نهایی در هاله ای از ابهام قرار بگیرد سایت گل- لوئیس فرناندس، سرمربی سابق پاری سن ژرمن، معتقد است علی رغم شکست سنگین بارسا مقابل بایرن، کار آبی و اناری ها تمام نشده است.

کاتالان ها در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ قهرمان چمپیونزلیگ شدند، در دیدار سه شنبه شب گذشته در خانه بایرن با نتیجه ۴-۰ تحقیر شدند تا صعودشان به دیدار نهایی در هاله ای از ابهام قرار بگیرد اما لوئیس فرناندس با حمایت از شاگردان ویلانووا، هنوز برای این تیم شانس صعود قائل است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:” ما این بارسا را دوست داریم. این بارسا نمرده است. بارسلونا یک سبک است و هنوز تمام نشده است.

وقتی به چیزهایی این تیم پشت سر خود دارد، نگاه می کنیم، تمرینات، بازیکنان جوانی که به تیم اول راه پیدا می کنند، می بینیم که این سیستم هنوز کار می کند.

یک روز بعد از دیدار مقابل بایرن، من در مجموعه تمرینی بارسا بودم. وقتی به بازیکنان جوان نگاه می کنید، امکانات، سبک کاری، می بینید که آنها هنوز حرف های زیادی برای گفتن دارند.

ما هنوز از دیدن بازی های این تیم لذت خواهیم برد. آنها مقابل تیمی قرار گرفتند که می دانند با آنها چطور بازی کنند.”

دیدار برگشت بارسا- بایرن، چهارشنبه شب در نوکمپ برگزار خواهد شد. 

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدلوئیس فرناندس،بارسا

ارسال نظر