roulette

فن پرسی میهمان آرسنال

فن پرسی میهمان آرسنال

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

رابین فن پرسی که با منچستر یونایتد بالاخره طعم قهرمانی را چشید، امشب برای اولین بار در ورزشگاه امارات رو در روی آرسنال قرار خواهد گرفت. عصر ایران – رابین فن پرسی که با منچستر یونایتد بالاخره طعم قهرمانی را چشید، امشب برای اولین بار در ورزشگاه امارات رو در روی آرسنال قرار خواهد گرفت.

جذاب ترین دیدار هفته سی و پنجم لیگ برتر در شرایطی بین آرسنال و منچستر برگزار خواهد شد که قرمزهای منچستر هفته پیش قهرمان شدند و قرمزهای لندن برای تثبیت سومی خود در جدول رده بندی نیاز مبرمی به ۳ امتیاز دارند تا چلسی با پیروزی احتمالی در دیدار عقب افتاده موقعیت فعیل شان را تهدید نکند.

اما چهره ویژه ورزشگاه امارات در امشب کسی نیست که جز رابین فن پرسی که با پوشیدن پیراهن شیاطین سرخ بالاخره توانست قهرمانی را تجربه کند. باید منتظر ماند و دید لندن نشینان چه استقبالی از ستاره دیروزشان خواهند دات و آیا به وعده جنجالی خود (پشت کردن به بازیکنان منچستر هنگام ورود بازیکنان به زمین) عمل خواهند کرد یا نه؟

تا پایان هفته سی و چهارم منچستر با ۸۴ و آرسنال با ۶۳ امیتاز رتبه های اول و سوم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس را به خود اختصاص دادند.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدفن پرسی،آرسنال

ارسال نظر