roulette

فرگوسن لواندوفسکی را می‌‌خواهد

فرگوسن لواندوفسکی را می‌‌خواهد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سرمربی منچستریونایتد با توجه به انتشار خبرهایی در مورد علاقه بایرن مونیخ به مهاجم دورتموند، همچنان خواهان جذب لواندوفسکی است. فارس – رابرت لواندوفسکی در میانه‌های هفته گذشته با ۴ گلی که وارد دروازه رئال مادرید کرد به تیتر نخست همه نشریه‌های اروپا تبدیل شد.

این موضوع مهاجم ملی پوش لهستان را به یکی از مهاجمانی بدل کرد که بیشتر تیم‌ها خواهان امضای قرارداد با وی هستند. الکس فرگوسن که پیشتر بارها اعلام کرده بود لواندوفسکی را می‌خواهد اکنون بر این باور است که بایرن مونیخ با توجه به جذب ماریو گوتسه، دیگر به دنبال لواندوفسکی نخواهد رفت و این مهاجم می‌تواند سال آینده را در اولدترافورد بگذراند.

«اگر بازیکنی را که می‌خواهید در تیم دیگری بیابید، باید خودتان را برای جذب او آماده کنید. تمامی بازیکنانی که با کیفیت هستند می‌توانند جایگاه بسیار خوبی در منچستریونایتد داشته باشند.»

فرگوسن در ادامه عنوان کرد: مطمئن نیستم که لواندوفسکی بخواهد راهی بایرن مونیخ شود. هواداران بایرن از انتقال گوتسه به بایرن به هیچ وجه استقبال نکردند. به همین دلیل تصور نمی‌کنم آنها بخواهند بازیکن دیگری را به رقیب اصلی خود بفروشند. یا قرارداد او در دورتموند به پایان خواهد رسید و یا او را به تیم دیگری خواهند فروخت.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدفرگوسن،لواندوفسکی

ارسال نظر