roulette

فرایبورگ ما را وادار به تلاش نمود

فرایبورگ ما را وادار به تلاش نمود

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سرمربی باواریایی ها از اینکه تیمش در بازی شنبه شب هر سه امتیاز مسابقه الیانس ارنا را کسب کرده خوشحال است.  سایت گل- یوپ هاینکس سرمربی بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرد که تیمش برای کسب برد مقابل فرایبورگ در بازی شنبه شب ورزشگاه آلیانس آرنا مجبور شده تا به شدت تلاش کند.

باواریایی ها در این بازی با نتیجه ۰-۱ به پیروزی رسیدند تا با ۸۴ امتیاز در صدر جدول رقابت های بوندس لیگا قرار بگیرند و تک گل این بازی به نام امره کان ثبت شد.

درپایان این مسابقه هاینکس ۶۷ ساله اعلام کرد که درنظر داشت تا محتاطانه تیمش را دراین بازی به میدان بفرستد و از عملکرد کریستین استریچ، بازیکن حریف هم تمجید کرد.

هاینکس به خبرنگاران گفت:«من قبل از آغاز بازی با فرایبورگ به بازیکنان تیمم هشدار دادم. کاری که کریستین استریچ در فرایبورگ انجام می دهد فوق العاده است. در طول سالها، خیلی اتفاقات برای این تیم افتاده و بازی شنبه شب به تلاشی زیادنیاز داشت ولی باید به ارزشهای بازیکنانم اشاره کنم. ما خیلی هوشیارانه و حرفه ای بازی کردیم.»

بایرن در سال ۲۰۱۳ هنوز در رقابت های بوندس لیگا امتیازی را از دست نداده و چندی پیش قهرمانی زود هنگامش در بوندس لیگا را قطعی نمود.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدهاینکس،فرایبورگ

ارسال نظر