roulette

رکورددار 100 متر : پیست نداریم

رکورددار ۱۰۰ متر : پیست نداریم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ملی‌پوش المپیکی دوومیدانی ایران، سطح مسابقات آغاز فصل دوومیدانی را راضی کننده ندانست. ایسنا – رضا قاسمی اظهار کرد: با وجود اینکه مسابقات آغاز فصل دوومیدانی برایم حکم یک رقابت تدارکاتی داشت اما اسطح مسابقات خوب و راضی کننده نبود و رکوردم باید بهتر می‌شد، اما سرماخوردگی و وزش باد خیلی اذیت کرد. از سوی دیگر تنها رقیب من حسن تفتیان نیز به دلیل جا ماندن از پرواز تنها در ماده ۲۰۰ متر شرکت کرد.

قاسمی با ابراز ناراحتی نسبت به داوری مسابقات آغاز فصل دوومیدانی ، بیان کرد: مسابقات از لحاظ زمان بندی خوب بود، اما متاسفانه داوری ضعیف بود به طوری که در ماده ۴ در ۱۰۰ متر بدون دلیل قانع کننده‌ای تیم اصفهان را حذف کردند که همین موضوع باعث شد در رده بندی کلی نیز تیم اصفهان سوم شود و فکر می‌کنم می‌خواستند فارس که میزبان رقابت‌ها بود، اول شود.

قهرمان دوی ۲۰۰ و ۱۰۰ متر مسابقات آغاز فصل دوومیدانی درباره برنامه خود برای حضور در مسابقات تدارکاتی پیش از آغاز رقابت‌های قهرمانی آسیا، تصریح کرد: در دو مرحله از جایزه بزرگ آسیا شرکت می‌کنم که البته از آن جا که در یک مرحله آن حضور نداریم در صورت کسب مقام، جایزه‌ای به ما تعلق نمی گیرد. همچنین حضور در جام کازانف قزاقستان و رقابت‌های بین‌المللی تایوان را نیز مد نظر دارم که فکر می‌کنم فدراسیون ما را به آن مسابقات اعزام کند.

قاسمی مشکل حال حاضر خود را نبود پیست دوومیدانی در اصفهان عنوان کرد و گفت: تاکنون تمرین‌های خوبی داشتم ، اما متاسفانه در اصفهان پیست نداریم و اگر اردویی را در کیش که از لحاظ آب و هوایی به محل برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا نزدیک است، داشته باشیم خیلی بهتر می‌شود. با این حال فکر می کنم اگر شرایط تمرینی‌ام به همین شکل پیش برود، بتوانم در قهرمانی آسیا سه مدال کسب کنم.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدپیست،المپیک

ارسال نظر