roulette

رونمایی از نخستین ژورنال مد لباس اسلامی ایرانی

رونمایی از نخستین ژورنال مد لباس اسلامی ایرانی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مجتبی رئیس سادات عصر یک شنبه در آیین افتتاحیه نخستین نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در مشهد در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(ع) اظهار کرد: نخستین ژورنال مد لباس در خراسان‌رضوی رونمایی شد که در این ژورنال ۴۲ طرح مانتو و هشت طرح چادر را به نمایش گذاشته ایم. مدیر عامل موسسه احیاء عفاف و حجاب خورشید هشتم از رونمایی نخستین ژورنال مد لباس اسلامی ایرانی در خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش مهر، مجتبی رئیس سادات عصر یک شنبه در آیین افتتاحیه نخستین نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در مشهد در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(ع) اظهار کرد: نخستین ژورنال مد لباس در خراسان‌رضوی رونمایی شد که در این ژورنال ۴۲ طرح مانتو و هشت طرح چادر را به نمایش گذاشته ایم.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۷۰ طرح به دبیرخانه نمایشگاه مد و لباس مشهد ارسال شده است گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه طرح‌های جدید با پوشش اسلامی به تولیدکنندگان و نشان دادن توانمندی‌های طراحان لباس در عرصه حجاب و عفاف بوده است.

رئیس سادات بیان کرد: سطح کار بسیار بالا بوده و تاکنون ۱۷۰ طرح لباس و ۱۵۰طرح هم به صورت نقاشی به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

مدیر عامل موسسه احیاء عفاف و حجاب خورشید هشتم یادآور شد: بیشتر ارائه دهندگان طرح دانشجویان بودند و محوریت نگاه در این نمایشگاه اسلامی است.

وی افزود: ما از مسئولان و وزارت ارشاد می‌خواهیم تا همکاری لازم را با ما داشته باشند تا بتوانیم در این عرصه فعالیت کافی را داشته باشیم

ژورنال مد،مد لباس اسلامی ایرانی،خراسان رضوی

ارسال نظر