roulette

روایت نقدی از ارائه یک پیشنهاد به رهبر انقلاب

روایت نقدی از ارائه یک پیشنهاد به رهبر انقلاب

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی جلسه‌ای در محضر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به تبیین پیشنهادات عملیاتی بسیج در راستای ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی پرداخت که با استقبال معظم له روبرو شد. پایگاه اینترنتی بسیج نوشت:

سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در سال ۹۱ طی جلسه‌ای در محضر حضرت امام خامنه‌ای به تبیین پیشنهادات عملیاتی بسیج در راستای ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی پرداخت که با استقبال معظم‌له روبرو شد.

نقدی در بیان راهکارهای اصلاح الگوی مصرف و عدم اسراف و استفاده مناسب از ظرفیت‌های موجود در کشور به موضوع راه‌های خاکی آبرسانی کشاورزی از چاه آب تا زمین کشاورزی اشاره می‌کند و پیشنهاد تبدیل این مسیرهای خاکی به مسیرهای بتنی و سیمانی طی یک فرآیند جهادی را ارائه می‌دهند.

وی انجام این فعالیت مهم را باعث مصرف بهینه آب کشاورزی و اتلاف کمتر انرژی و آب عنوان کرد و اظهار داشت که با این کار طبق محاسبات بعمل آمده، میزان تولیدات کشاورزی تا یک و نیم برابر افزایش پیدا خواهد کرد.

نقدی می‌گوید: وقتی این مطلب را خدمت مقام معظم ولایت ارائه کردم، حضرت آقا فرمودند بلکه تا دو برابر و حتی بیشتر، میزان تولید کشاورزی افزایش خواهد یافت.

بسیج در سال ۹۱ توانست گفتمان عملیاتی اقتصاد مقاومتی را از بیانات امام خامنه‌ای مشتمل بر شش مولفه مردمی در حوزه اقتصاد خرد و شش مولفه دولتی در حوزه اقتصاد کلان استخراج و در سراسر کشور تبیین کند.

سردار نقدی نیز در هم اندیشی راهکارهای بسیج سازندگی برای حماسه اقتصادی خاطرنشان کرد: بسیج تاکنون پیشنهادات زیادی را بصورت گسترده و عملیاتی در زمینه اقتصاد مقاومتی به دولت و رییس جمهور ارائه کرده است ولی با وجود تحسین و استقبال آنها، هیچگونه اقدام عملی از سوی دولتمردان صورت نگرفت و بسیج ضمن آغاز برخی اقدامات اثرگذار در حوزه اقتصاد مقاومتی؛ به دولت آینده نیز پیشنهادات عملی خود را ارائه خواهد کرد.بسیج مستضعفین،آیت‌الله خامنه‌ای،سردار نقدی،اقتصاد مقاومتی

ارسال نظر