roulette

رضایی: گروه‌های سیاسی سراب تبلیغاتی درست نکنند

رضایی: گروه‌های سیاسی سراب تبلیغاتی درست نکنند

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

محسن رضایی با بیان اینکه گروه‌های سیاسی باید با مردم شفاف باشند، افزود: گروه‌های سیاسی شفافیت و صداقت را در جامعه حاکم کرده و سراب تبلیغاتی درست نکنند تا مردم بتوانند تصمیم بگیرند. نامزد احتمالی ریاست جمهوری گفت: گروه‌های سیاسی شفافیت و صداقت را در جامعه حاکم کرده و سراب تبلیغاتی درست نکنند.

به گزارش فارس، محسن رضایی بعد از ظهر امروز در جمع مردم این شهرستان در مسجد جامع ماسال رهبری و ولایت را عامل وحدت در کشور خواند و اظهار کرد: ولایت نعمت بزرگ الهی است و وحدت معجزه می‌کند.

وی با بیان اینکه گروه‌های سیاسی باید با مردم شفاف باشند، افزود: گروه‌های سیاسی شفافیت و صداقت را در جامعه حاکم کرده و سراب تبلیغاتی درست نکنند تا مردم بتوانند تصمیم بگیرند.

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری شرایط کنونی کشور را سخت دانست و تصریح کرد: مردم ایران می‌توانند از شرایط سخت عبور کنند و نباید ناامیدی و یاس در جامعه ترویج شود.

وی جهاد امروز کشور را تولید ثروت و فرهنگ خواند و گفت: حماسه ما امروز از نوک قلم تدبیر و فکر در کشور بیرون می‌‌آید.

رضایی با بیان اینکه ملت ایران در سال‌های آینده تحریم‌ها را خنثی می‌کنند، اذعان کرد: اقتصاد ایران در منطقه شکوفا می‌شود.

وی با بیان برنامه‌های دولت یازدهم، اضافه کرد: هشت مورد یارانه سبز به کشاورزان پرداخت می‌شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام کشاورزی با اشاره به اینکه گیلان سنتی باقی مانده است، خاطرنشان کرد: کشاورزی باید پیشرفت کند و درآمد خانوار و روستایی در هر هکتار افزایش یابد.

وی روش مکانیزه را مناسب کشاورزی عنوان کرد و افزود: روش‌های سنتی باید مکانیزه و در کنار آن صنایع تبدیلی ایجاد شود.

رضایی تقویت صنعت گردشگری، تجارت و کریدور شمال‌جنوب را از جمله برنامه‌های احتمالی دولت آینده خود عنوان کرد و متذکر شد: تقویت صنعت گردشگری می‌تواند میلیاردها تومان برای گیلان درآمدزایی داشته باشد.

وی با بیان اینکه شرایط فعلی کشور بسیار حساس است، اذعان کرد: فشارهای داخلی و خارجی بیشتر در اقتصاد و فرهنگ کشور افزایش یافته است.

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری، کشور را نیازمند حماسه دانست و اذعان کرد: می‌توانیم حماسه را خلق کنیم و اجازه نمی‌دهیم این فشارها زندگی مردم را متلاشی کند.

وی با تصریح بر اینکه همه باید با شگفتی به این حماسه نگاه کنند و شکوفایی اقتصادی و فرهنگی ملت ایران را ببینند، یادآور شد: خلق حماسه به معنای شگفتی و اعجاب در فضای فرهنگی و اقتصادی کشور با وجود فشارها است.

محسن رضایی،گروه‌های سیاسی،انتخابات ریاست جمهوری،سراب تبلیغاتی

ارسال نظر