roulette

رحمتی: نبرد من و کروش نابرابر است

رحمتی: نبرد من و کروش نابرابر است

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مهدی رحمتی می گوید جنگش با کارلوس کروش جنگی نابرابر است. اینکه سرمربی تیم ملی می تواند از او انتقاد کند و این بازیکن اجازه تلافی ندارد. خبرآنلاین – مهدی رحمتی که کارلوس کروش او را گلر بازنشسته تیم ملی نامیده و از همه خواسته است پس از این نام دروازه بان استقلال را در کنفرانس های مطبوعاتی از او نپرسند چون مهدی خودش تصمیم به جدایی از تیم ملی گرفته و دیگر در لیست بازیکنان ملی نیست. رحمتی در این باره می گوید:«من مشکلی با آقای کروش نداشتم، همه ملی‌پوشان شاهد هستند کروش چقدر به من اعتقاد و اعتماد داشت و در جلسه فنی در حضور همه می‌گفت بابت دروازه ایران نگرانی ندارد چون بهترین دروازه‌بان آسیا را دارد ولی یک مرتبه همه‌چیز عوض شد.»

او البته می گوید هنوز هم دوست دارد در تیم ملی ایران بازی کند :«من همیشه خودم را سرباز تیم‌ملی دانسته‌ام و در روز اعلام کناره‌گیری موقت هم این حرف را زدم و در سال‌های گذشته در عمل ثابت کرده‌ام و بهترین گواه مربیان و پزشکان تیم‌ملی در همه ادوار بوده‌‌اند.»

اما کروش این قدر دلخور است که بگوید دیگر به گزینه مهدی فکر هم نمی کند و مهدی در این باره می گوید:«ما جدال برابری نداریم، ایشان می‌تواند هرگونه توهینی که دوست دارد انجام بدهد ولی من اگر بخواهم حرفی بزنم متهم خواهم شد و محرومم می‌کنند. من می‌توانم از خودم دفاع کنم اما فعلاً همه چیز را توی خودم می‌ریزم تا برای آقای کروش حاشیه‌ای ایجاد نشود و با تمرکز کامل به امور تیم‌ملی رسیدگی کند. ولی حرف‌های ایشان واقعاً به دور از انصاف است و اجازه بدهید چند ساعتی فکر کنم و سپس صحبت کنم، اما خود ایشان می‌داند بنده با چه وضعیتی و مصدومیت‌هایی و بدون توقع پاداشی، مرخصی، سفر تفریحی و… با جان و دل برای تیم کشورم بازی کردم.»

البته رحمتی قبل از پایان سال ۹۱ مصاحبه ای تند علیه کارلوس کروش داشت که شرایط بازگشت او به تیم ملی را پیچیده تر کرد.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدرحمتی،کروش

ارسال نظر