roulette

درهای باغ پرندگان به روی مردم گشوده شد

درهای باغ پرندگان به روی مردم گشوده شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

علاوه بر تکمیل شبکه های وسیع بزرگراهی و معابر اصلی، تحولات مثبت دیگری هم در بخش تفریحی و گردشگری مانند پروژه ۲۲ هکتاری باغ پرندگان در این منطقه رخ داد و با گذشت ۶۷۰ روز وعده ها تحقق یافت و فاز یک این پروژه به پایان راه رسید. بزرگترین باغ پرندگان خاورمیانه امروز یکشنبه با حضور شهروندان تهرانی در شمال شرق پایتخت افتتاح شد.

به گزارش مهر، سال ۱۳۹۲ را بی شک می توان سال توسعه، پیشرفت و آبادانی منطقه ۴ تهران در حوزه های مختلف عمرانی، خدمات شهری ترافیکی و فرهنگی و اجتماعی لقب داد. در این سال به نحوی برنامه ریزی شده است تا ضمن تکمیل زیرساختها و تقویت محلات، سرانه های مورد نیاز شهروندان شمال شرق تهران در حوزه های فرهنگی و اجتماعی و تفریحی و گردشگری تامین شود.

دکتر حسن کریمیان شهردار منطقه ۴ با اعلام این خبر گفت: در سالهای اخیر مدیریت شهری منطقه تلاش کرده تا بر اساس رویکرد شهردار تهران فاصله امکانات و شکافهای اقتصادی و اجتماعی که در گذشته در شمال و جنوب تهران ایجاد شده بود را در سطح منطقه اجرایی کند و فاصله محلات برخوردار و کم برخوردار را به حداقل ممکن برساند، تلاشی که البته در شرق تهران نیز سرعت گرفته تا در چشم انداز توسعه پایتخت میان غرب و شرق هم فاصله و شکافی باقی نماند.

وی افزود: در این راستا علاوه بر تکمیل شبکه های وسیع بزرگراهی و معابر اصلی، تحولات مثبت دیگری هم در بخش تفریحی و گردشگری مانند پروژه ۲۲ هکتاری باغ پرندگان در این منطقه رخ داد و با گذشت ۶۷۰ روز وعده ها تحقق یافت و فاز یک این پروژه به پایان راه رسید.

کریمیان گفت: چهار تیر ماه سال ۱۳۹۰ کلنگ احداث بزرگترین باغ پرندگان کشور توسط دکتر قالیباف در جنگلهای لویزان بر زمین زده شد تا بدین طریق آشتی مردم با طبیعت دوچندان شود .

شهردار منطقه ۴ گفت: این پروژه تفریحی و گردشگری که در دنیا نیز بی نظیر است، ۲۲ هکتار از فضای ۸۴ هکتاری پارک جنگلی لویزان را به خود اختصاص داده است.

وی خاطر نشان کرد: این پروژه در ۲ فاز در دستور کار قرار گرفت که فاز نخست آن به عنوان محدوده دشتچر امروز به بهره برداری می رسد و فاز دوم نیز در گام بعدی اجرایی خواهد شد .باغ پرندگان،خاورمیانه،شهروندان،مدیریت شهری

ارسال نظر