roulette

حجت‌الاسلام ثمری: رئيس جمهوري مقام معظم رهبري را فصل الخطاب بداند

حجت‌الاسلام ثمری: رئیس جمهوری مقام معظم رهبری را فصل الخطاب بداند

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

وی در خصوص صحبت های احمدی ن‍ژاد در خوزستان و سمنان گفت: صحبت‌های او در سمنان و خوزستان هیچ توجیهی نداشت و کسی که رئیس جمهور مملکت است باید قاعده بازی سیاسی را یاد داشته باشد. دبیر سابق هیئت عالی گزینش کل کشور گفت: رئیس جمهوری باید در تمامی موارد مقام معظم رهبری را فصل الخطاب بداند.

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام علی ثمری، صبح یکشنبه در همایش جوانان حامی قالیباف، کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری که در مسجد العلی این شهر برگزار شد، اظهار کرد: رئیس جمهوری باید در تمامی موارد مقام معظم رهبری را فصل‌الخطاب بداند نه اینکه ۱۱ روز خانه‌نشین شود.

دبیر سابق هیئت عالی گزینش کل کشور افزود: رئیس جمهوری فعلی کاملا معلوم الحال است و در این راستا یک رئیس جمهور باید بداند که کارش نظریه‌پردازی دینی نیست و در این مقوله نظریه‌پردازی دینی در اختیار حوزه‌های علمیه است.

عزل‌های بی‌دلیل دولت دهم ریشه در بی‌اخلاقی داشت

حجت الاسلام ثمری با تاکید بر اینکه عزل‌های بی‌دلیل دولت دهم به طور محض ریشه در بی‌اخلاقی داشت، افزود: احمدی‌نژاد انسان پرتلاش و خستگی‌ناپذیر بود اما به واسطه روی کار آوردن افراد ناکارآمد دولت به حاشیه کشیده شد.

وی در خصوص صحبت های احمدی ن‍ژاد در خوزستان و سمنان گفت: صحبت‌های او در سمنان و خوزستان هیچ توجیهی نداشت و کسی که رئیس جمهور مملکت است باید قاعده بازی سیاسی را یاد داشته باشد.

دبیر سابق هیئت عالی گزینش کل کشور با تاکید بر اینکه انحراف از آستین دولت بیرون آمده است، اظهار کرد: انحراف از آستین دولت درآمده و به‌ واسطه اطرافیان ناکارآمد رئیس جمهور به ایجاد انحراف دامن زده است.

حجت الاسلام ثمری تصریح کرد: در عرصه سیاست حرف اول و آخر را ولایت فقیه می زند و نباید به دنبال جرزنی در بازی سیاسی باشیم زیرا درعرصه اداره کشور یک رئیس جمهور با عنوان شخص دوم مملکت باید با بر خرد جمعی تکیه کند.

ناکارآمدی در حوزه اقتصاد

وی با اشاره به نقاط قوت و ضعف دولت تصریح کرد: دولت نهم و دهم خدمات بسیار ارزنده‌ای به این کشور ارزانی داشته اما این خدمات در حالی بود که دولت احمدی نژاد همه چیز را به حاشیه کشید و زمینه ساز فساد شد.

دبیر سابق هیئت عالی گزینش کل کشور بیان کرد: رئیس جمهور فعلی تنها با گفتن بگم بگم ها شعار مبارزه با مفاسد اقتصادی را داد و هیچ گاه از لیستی که ادعا می کرد اسمی کسی را بیرون نیاورد.

حجت الاسلام ثمری تاکید کرد: شعار مبارزه با مفاسد اقتصادی در حالی مطرح می شد که متاسفانه در حوزه اقتصاد شاهد ناکارآمدی‌های متعدد و اظهاراتی مغرضانه در دولت بودیم.

وی با تاکید بر اینکه عملکرد دولت نشان‌دهنده انحرافی است که در حال سازماندهی شدن است، افزود: یک رئیس جمهور باید بداند که پشت سر ولایت فقیه حرکت می کند نه در کنار ایشان بنابراین باید ولی فقیه را یاری کنیم.مقام معظم رهبری،حجت‌الاسلام ثمری،رئیس جمهوری

ارسال نظر