roulette

تهیه لیست «نماینده خوب،نماینده بد» برای مجلس

تهیه لیست «نماینده خوب،نماینده بد» برای مجلس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

زاکانی گفت: لیستی از نماینده‌های خوب و بد در مجلس هشتم آماده شده بود که من آن لیست را دیدم و نماینده‌های انقلابی جزو نماینده‌های بد بودند. تابناک – علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست خبری در خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این سوال که «شما ادعا کردید که دولت برای آوردن ۱۵۰ نماینده به مجلس ۹۰۰میلیاردتومان هزینه کرده است، آیا برای این ادعا سندی دارید؟» پاسخ داد:

شما برای این حرف سندی دارید؟ که آن خبرنگار، خبرهای خبرگزاری‌ها را به عنوان سند اعلام کرد و زاکانی عنوان کرد این را قبول ندارم چون به عنوان سند مطرح نمی‌شود ولی می‌گویم آزادی‌خواهی اصل است و من بر آزاد بودن تأکید دارم و جامعه‌ای که در آن خمودگی باشد را قبول ندارم. من گفتم برای هر نفر یک میلیارد تا سه میلیارد تومان پول و امکانات در نظر گرفته شده است و حتی یک مدیر مجلس گفت به او پیشنهاد ۳۲۰میلیون‌تومانی دادند تا نامزد شهر بوشهر شود و پس از حضور در مجلس با دولت هماهنگ باشد.

وی اظهار داشت: لیستی از نماینده‌های خوب و بد در مجلس هشتم آماده شده بود که من آن لیست را دیدم و نماینده‌های انقلابی جزو نماینده‌های بد بودند.

علیرضا زاکانی،مجلس هشتم

ارسال نظر