roulette

تلفن‌ همراه با نمایشگر انعطاف‌پذیر در راه بازار

تلفن‌ همراه با نمایشگر انعطاف‌پذیر در راه بازار

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

با این وجود این اطمینان وجود دارد که دست‌کم نمایشگرهای انعطاف‌پذیر در دست تولید قرار دارند و به کارخانه‌ها امکان می‌دهند محصولاتی را برای پیچیده شدن به دور مچ دست تولید کنند و اندازه نمایشگر را به حداکثر برسانند. مرکز تلفن‌های همراه ال‌جی در حال همکاری‌ نزدیک با مرکز تولید نمایشگرهای این شرکت است تا به کمک آن بتواند اواخر سال جاری میلادی تلفن ‌همراه مجهز به نمایشگر OLED انعطاف‌پذیر را روانه بازار کند.

شرکت ال‌جی که چندی پیش با انتشار گزارش مالی خود مربوط به فصل نخست امسال تعجب همگان را برانگیخت، به‌گفته منابع آگاه بار دیگر قصد دارند توجه همه کاربران جهانی را به خود جلب کند.

به گزارش فارس به نقل از جی‌اس‌ام‌آرنا، “یون بو-هیون”(Yoon Bu-hyun) مدیر مرکز تلفن‌همراه ال‌جی طی کنفرانسی اعلام کرد که این بخش در حال انجام همکاری‌های نزدیک با مرکز تولید نمایشگرهای ال‌جی است تا به کمک آن بتواند اواخر سال جاری میلادی تلفن‌همراه مجهز به نمایشگر OLED انعطاف‌پذیر را روانه بازار کند.

کارشناسان هنوز به این اطمینان نرسیده‌اند که تلفن‌همراه کاملا انعطاف‌پذیر در آینده نزدیک عرضه شود. در حقیقت باید توجه داشت که ساخت یک دستگاه تلفن‌همراه با بدنه کاملا انعطاف‌پذیر چند سال طول می‌کشد و نیازمند آن است که کارخانه‌های فعال در این حوزه تراشه‌ها و باتری‌های انعطاف‌پذیر تولید کنند که این اتفاق در آینده نزدیک رخ نمی‌دهد.

با این وجود این اطمینان وجود دارد که دست‌کم نمایشگرهای انعطاف‌پذیر در دست تولید قرار دارند و به کارخانه‌ها امکان می‌دهند محصولاتی را برای پیچیده شدن به دور مچ دست تولید کنند و اندازه نمایشگر را به حداکثر برسانند.

باید توجه داشت که این روزها بزرگترین تولیدکنندگان تلفن‌همراه نیز بر تولید نمایشگرهای OLED انعطاف‌پذیر تمرکز کرده‌اند و تاکنون نمونه‌هایی از شرکت سامسونگ و ال‌جی در این زمینه ارایه شده است. شرکت نوکیا نیز در سال ۲۰۱۱ میلادی مدل مفهومی از نمایشگر انعطاف‌پذیر خود را ارایه کرد.


تلفن‌ همراه،نمایشگر،بازار

ارسال نظر