roulette

نسخه دي استفانو براي ديدار با دورتموند

نسخه دی استفانو برای دیدار با دورتموند

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

اسطوره سابق رئال مادرید معتقد است این تیم باید در دور برگشت بازی با دورتموند در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای حریف آلمانی خود تله بگذارد. فارس – دی استفانو پس از شکست ۴ بر یک رئال مادرید مقابل دورتموند در دور رفت مرحله نیمه‌ نهایی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: باید فکر کردن درباره آنچه اتفاق افتاده را متوقف کنیم. بهترین راه برای تغییر دادن چیزها کنترل افکار خودمان و حذف افکار منفی است؛ راه دیگری وجود ندارد. این شکست وحشتناک را فراموش کرده‌ام زیرا همه چیز از دست نرفته است و یک فرصت دیگر داریم.

وی ادامه داد: تدبیر یک استراتژی، یک هنر است و زمان برای این کار داریم. ابتدا باید اضطراب را کاملا از بین ببریم. با خونسردی کسی که در بیابان به دنبال جرعه‌ای آب است و تنها مسئله رسیدن به برکه‌‌ای از مایع گرانبها است، باید مقابل دروازه حریف حاضر شویم.

اسطوره سابق رئال مادرید خاطرنشان کرد: مثل وقتی که یک فرد باهوش احمق‌ها را به بازی می‌گیرد: به آنها حقه می‌زند یعنی همان چیزی که من درباره‌اش صحبت می‌کنم و قطعا باید برای آنها تله بگذاریم. باید بر ناامیدی غلبه کنیم، احساسات‌مان را تحت کنترل بگیریم و بدانیم چگونه در خانه خود آنها را به بازی بگیریم.

دی استفانو اضافه کرد: اکنون زمان مقصر جلوه دادن کسی نیست. این یک تلاش تیمی است. سرنوشت رئال در دستان خودش و کاپیتان روحش است. چیزی که شما را نمی‌کشد، شما را قدرتمندتر می‌کند. ترسوها باید در خانه بمانند زیرا من معتقدم طرفداران واقعی رئال در ومبلی با تیم ما خواهند بود.

وی تأکید کرد: جنگ یا مرگ زیرا؟ آلمانی‌ها مثل یک ماشین خودکار عمل کردند. اسلحه اصلی آنها افتخار توتنی (از نژاد قدیمی آلمان) است که در همه زمینه‌ها برای آنها جواب می‌دهد، در فوتبال، اقتصاد یا علم. گاهی آلمان جزیره‌ای در میان اروپا به نظر می‌رسد؛ در حباب خودش و به خاطر دیوانگی و جنون رهبران نازی است که تمام اروپا به زبان آلمانی صحبت نمی‌کنند. چه دوست داشته باشیم یا نه آلمانی زبان کنونی فوتبال است.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیددی استفانو،دورتموند

ارسال نظر