roulette

طرح یک عضو حامی منافقین کنگره آمریکا برای تنش قومی در ایران

طرح یک عضو حامی منافقین کنگره آمریکا برای تنش قومی در ایران

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

یکی از اعضای کنگره آمریکا که از قضا از حامیان پروپاقرص منافقین است، پنج‌شنبه هفته گذشته طرحی را برای ترویج جدایی‌طلبی قومی در ایران پیشنهاد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، دانا روراباکر طرحی را پیشنهاد کرد که شورای دولتی پخش، برنامه‌های رادیو و تلویزیون آمریکا (BBG) را مجاب می‌کند که برنامه‌های خبری به زبان‌های آذری و بلوچ در ایران و مناطق مرزی با پاکستان پخش کنند.

شورای ملی ایرانیان آمریکا (NIAC) در مقاله‌ای این اقدام روراباکر را در جهت ترویج تنش‌های جدایی‌طلبی دانست و افزود: دانا روراباکر که یکی از حامیان سرسخت سازمان تروریستی منافقین است هیچ‌گاه از ترویج جدایی‌طلبی قومی و حمایت از گروه‌های خشن به منظور فشار آوردن به ایران شرم نمی‌کند.

این اقدام روراباکر که تنها گوشه‌ای از اقدامات حامیان منافقین علیه ایران است حاکی از این موضوع است که حداقل دو عامل سبب می‌شود آن‌ها حمایت‌های بی‌دریغ خود را متوجه سازمان تروریستی منافقین کنند و به عنوان لابی منافقین در دولت آمریکا فعالیت کنند. این دو عامل یکی دلارهای منافقین است که بی‌حساب و کتاب به حامیان خود می‌دهد و عامل دوم که گویا مهم‌تر از عامل اول است، حس مخالفت و دشمنی این افراد با جمهوری اسلامی است که آن‌ها را به سمت گروه‌های مخالف و معاند ملت ایران می‌کشاند.


کنگره،آمریکا،ترویج جدایی‌طلبی،قومی،ایران

ارسال نظر