roulette

شروع ثبت نام کاردانی ترمی دانشگاه علمی کاربردی

شروع ثبت نام کاردانی ترمی دانشگاه علمی کاربردی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  ثبت نام پذیرش دانشجو برای دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ناپیوسته ترمی سال ۱۳۹۲ دانشگاه جامع علمی کاربردی در چهار گروه آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: ثبت نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ترمی علمی کاربردی منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش صورت می گیرد و تا روز شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۲ ادامه خواهد داشت.

ˈحسین توکلیˈ افزود: داوطلبان دوره های کاردانی ترمی علمی کاربردی می توانند در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای این دوره ها از سایت، درصورت واجد شرایط بودن، ثبت نام اینترنتی خود را به انجام برسانند.

وی هزینه ثبت نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ترمی علمی کاربردی را ۱۰۶ هزار ریال ذکر کرد و گفت: پرداخت وجه ثبت نام این دوره ها منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش امکانپذیر است و داوطلبان ضرورت دارد با استفاده از کارت های الکترونیکی عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، نسبت به پرداخت این مبلغ اقدام کنند.

به گفته توکلی، پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی ترمی علمی کاربردی سال ۹۲ در ۲۴۳ رشته انجام می شود که متقاضیان واجد شرایط در ۹۲ رشته از گروه صنعت، ۵۵ رشته از گروه کشاورزی، ۶۱ رشته از گروه مدیریت و خدمات اجتماعی و ۳۵ رشته از گروه فرهنگ و هنر پذیرفته خواهند شد.ثبت نام،کاردانی،ترمی،دانشگاه،علمی کاربردی

ارسال نظر