roulette

بازنده‌ها در لالیگا

بازنده‌ها در لالیگا

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بارسلونا و رئال ماردید که بازنده‌های بزرگ این روزهای دنیای فوتبال هستند، امشب به لالیگا بر می‌گردند تا بعد از باخت سنگین رونمایی شوند.
عصر ایران – بارسلونا و رئال ماردید که بازنده‌های بزرگ این روزهای دنیای فوتبال هستند، امشب به لالیگا بر می‌گردند تا بعد از باخت سنگین رونمایی شوند.

بارسلونا که فاصله میلیمتری با حذف از فینال لیگ قهرمانان دارد، در شرایطی در خانه آتلتیکو بیلبائو به میدان می رود که در شش بازی اخیر با این تیم به پیروزی رسیده است و به همین دلیل تیتو امیدوار است تا با پیروزی احتمالی بازیکننان آبی و اناری اش روحیه از دست رقته را باز یابند، بلکه چهارشنبه رد نیوکمپ اتفاقی بیفتند و بتوانند بایرن را با نتیجه ای که لازم دارند، شکست بدهند. شایدی که که احتمالش خیلی پایین است.

بارسا در شرایطی به رویارویی با آتلتیکو بیلبائو می رود که پیروزی اش اگر با شکست رئال در دربی مادرید همزمان باشد، قهرمانی را ۵ هفته مانده به پایان لالیگا جشن خواهند گرفت.

رئال هم امشب در دربی مادرید به رویارویی با آتلتیکویی می رود که در دور فعلی لالیگا تواننسته خود را به عنوان بالانشینان جدول رده بندی مطرح کرده است.

ژوزه مورینیو که در کنفرانس خبری بعد از نیمه نهایی برای جبران شکست ۴ بر یک ابراز امیدواری کرده بود، دنبال این است تا با شکست دادن تیم آتلتیکومادرید بازیکنانش را در شرایط روحی مطلوبی ببیند تا شاید بتوانند در ۹۰ دقیقه پایانی نیمه نهایی لیگ قهرمانان به “۳ بر صفر”ی که احتیاج دارند، دست پیدا کنند.

باید منتظر سوت پایان دربی مادرید ماند تا ببینیم قوهای سفید با چه شرایطی خود را آماده دشوارترین ۹۰ دقیقه سالهای اخیر خود خواهند کرد.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدبارسلونا،رئال ماردید

ارسال نظر