roulette

مافیا به آرزویش رسید

مافیا به آرزویش رسید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مدیرعامل تراکتورسازی در حالی نتایج تیمش در لیگ قهرمان را مطلوب می‌داند که حذف از آسیا را به گردن مافیا انداخت. ایسنا – محمدحسین جعفری  درباره شکست تراکتورسازی برابر الجزیره امارات و حذف از لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: ما یکی از بازی‌های خوبمان را مقابل الجزیره انجام دادیم و هیچ بی‌انگیزگی در بازیکنان ندیدم. حتی در صحبتی که در جلسه قبل از بازی با آنها داشتم می‌گفتند می‌خواهیم برای آبروداری فوتبال ایران با تمام قوا بجنگیم.

او افزود: به خاطر اشتباه فردی در دقیقه هفت گل خوردیم. حریف را هم که دیدید چطور وقت کشی کرد و بازی را از جریان می‌انداخت. اشتباهات داوری هم بی‌تاثیر نبود، داور یک پنالتی برایمان نگرفت. من دوست ندارم باخت را توجیه کنم، ولی همه این‌ها دست به دست هم داد تا ما ببازیم. مقابل الجزیره روز ما نبود، هر چه که زدیم یا به تیر خورد یا به نوک انگشت دروازه‌بان حریف. ما چهار یا پنج فرصت گلزنی را از دست دادیم. بازیکنان واقعا تلاش خودشان را کردند، اما نشد. مسایل فنی هم جای خود را دارد که اولیویرا درباره اش باید توضیح دهد.

مدیرعامل تراکتورسازی همچنین با اشاره به این که تیمش با توجه به اولین تجربه حضور در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد قابل قبول داشت، عنوان کرد : نباید خودمان را فریب دهیم، این تازه اولین گام ما بود. هر چند که علاقه داشتیم به مرحله بعدی برسیم، اما هدف ابتدایی‌مان رسیدن به آسیا بود. ما توانستیم در اولین تجربه زیر ساخت‌های آسیایی را پیدا کنیم و با قوانین مسابقات آشنا شویم و بتوانیم در خارج از ایران به میدان برویم. نمی‌خواهم توقع را افزایش دهم. هر چند که اعتقاد دارم می‌توانستیم نتایج خوب کسب کنیم، اما نشد. به هر حال ما در هفت بازی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا چهار امتیاز گرفتیم و رقبای ما تا حدودی از شرایط و کارکرد فنی‌مان اطلاع کسب کرده بودند. مربی ما و تاکتیک‌هایش هم همین است و ما با همین بضاعت به اینجا رسیده‌ایم.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل تراکتورسازی که از چند هفته‌ پیش به وجود مافیا در فوتبال تبریز اشاره کرده بود، دلیل باخت مقابل الجزیره را هم وجود همین مافیا خواند. وی در این باره گفت: مافیا به آرزویش رسید و ما از آسیا حذف شدیم. یک عده دوست دارند که تراکتورسازی موفق نباشد و مقداری هم به هدفشان رسیده‌اند. تحلیل آنها این است که اگر ما موفق شویم، جایگاه‌شان به خطر می‌افتد. به هر حال باید بپذیریم وقتی انسجام تیمی به هم می‌ریزد دلیلی پشت سرش بوده است. آدم‌هایی که بی‌ثباتی را در تیم به وجود آورده‌اند و علیه مدیر عاملش شعار می‌دهند در کسب نتایج ضعیف بی‌تاثیر نیستند.

جعفری در پاسخ به این پرسش خبرنگار ایسنا که آیا نیمکت تراکتورسازی دستخوش تغییرات خواهد شد؟ خاطر نشان کرد: ما از اولیویرا برنامه خواسته‌ایم، اما هنوز برنامه‌ای را دریافت نکرده ایم. اگر نتوانیم با برنامه‌اش نتیجه‌ بگیریم، گزینه دیگری را انتخاب خواهیم کرد. مطمئنا بدون مربی نمی‌مانیم.

وی در پایان با بیان این که دیدار بعدی تراکتورسازی مقابل الجیش تدارکاتی خواهد بود، به ایسنا گفت: بنده معتقدم که در این بازی بیشتر باید از نیمکت نشین‌ها استفاده شود و به نوعی بازی را اداره کنند تا یکسری مسایل و ایرادات فنی از بین برود. باید ببینیم که اولیویرا چه کار می‌کند!

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدتراکتورسازی،لیگ قهرمان

ارسال نظر