roulette

اما و اگرهای صعود استقلال

اما و اگرهای صعود استقلال

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

شکست در آزادی برابر الریان نیز دیگر معادلات را سخت پیچیده خواهد کرد و در هر شرایطی دیدار آخر استقلال برابر العین را فینال‌گونه رقم خواهد زد سایت گل-روز سه‌شنبه رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مرحله‌ی گروهی در گام پنجم دنبال خواهد شد و استقلال تهران در ورزشگاه آزادی میزبان تیم الریان قطر، قعرنشین این گروه خواهد بود و در صورت پیروزی می‌تواند با ۱۰ امتیاز در صدر گروه بدون هیچ‌گونه خطر بماند و در آستانه‌ی صعود قرار گیرد.

شاگردان قلعه‌نوئی در شرایطی که بتواند این پیروزی را کسب کند و دیدار دو تیم الهلال و العین در ورزشگاه ملک فهد یک پیروز داشته باشد، می‌تواند صعود خود را در آزادی جشن بگیرد، اما در صورت تساوی دو رقیب دیگر، آبی‌پوشان برای قطعی شدن صعود خود در روز پایانی نیازمند حداقل یک امیتاز خواهد بود.

استقلال در صورت تساوی برابر الریان، صعود خود را وارد اما و اگر و به قول خود امیر قلعه‌نوئی داستانی مار و پله خواهد دید. اگر الهلال میهمان خود را شکست دهد، دیدار پایانی استقلال برابر العین بسیار سخت و نفس‌گیر خواهد بود، چراکه الهلال برابر الریان کار سختی را نخواهد داشت. در مقابل اگر العین برابر میزبان خود پیروز شود، بازهم کار استقلال برابر العین سخت است، چرا حداقل یک امتیاز نیاز خواهد داشت، البته اگر تفاضل خود را با الهلال همچنان حفظ کند.

شکست در آزادی برابر الریان نیز دیگر معادلات را سخت پیچیده خواهد کرد و در هر شرایطی دیدار آخر استقلال برابر العین را فینال‌گونه رقم خواهد زد و باتوجه به سابقه‌ی عرب‌ها صعود استقلال حتی به عنوان تیم دوم نیز سخت خواهد شد.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید


استقلال،لیگ قهرمانان آسیا

ارسال نظر