roulette

از بودن در رئال ناراضي نيستم

از بودن در رئال ناراضی نیستم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، در پاسخ به شایعات جدایی از این باشگاه در پایان فصل، تاکید کرد که از بودن در برنابئو ناراضی نیست. مورینیو تایید کرد که رابطه اش با مدیران باشگاه عالی نیست اما پیش از تصمیم گیری در مورد آینده اش در پایان فصل، قصد دارد فصل جاری را با بهترین نتایج به پایان برساند.

به گزارش گل، او در گفتگو با خبرنگاران گفت:” از بودن در رئال ناراضی نیستم. باید تصمیمی بگیریم که به نفع همه باشد. من چیزهایی از باشگاه را دوست دارم و بعضی چیزها را دوست ندارم اما این اتفاق همه جا رخ می دهد. چیزی به نام باشگاه بی عیب و نقص یا سرمربی کامل وجود ندارد.

ما در حال حاضر روی به پایان رساندن فصل در بهترین شرایط تمرکز کرده ایم؛ رسیدن به هدفی که هنوز با آن فاصله زیادی داریم. ما باید دو دیدار در چمپیونزلیگ انجام بدهیم. وقتی همه فشارها را پشت سر گذاشتیم، می توانیم بنشینیم و تصمیم گیری کنیم.”

گفته می شود اختلاف مورینیو با کاسیاس، یکی از دلایل جدایی احتمالی او از رئال خواهد بود و از کلوپ به عنوان جانشین احتمالی آقای خاص نام برده می شود اما به نظر می رسد باید تا پایان فصل صبر کرد

به تازگی رئیس مدرسه فوتبال رئال ادعا کرد که مورینیو به او گفته در پایان فصل رئال را ترک خواهد کرد.

آقای خاص در این مورد گفت:” کانیاس (مدرسه فوتبال رئال) برای من و پسرم مثل خانه دوم است. رئال باشکاه فوق العاده ای است و مشکلی وجود ندارد. مانوئل آلوارس (رئیس کانیاس) به رسانه ها و توجه علاقه مند است. او آدم فوق العاده ای است و با من و پسرم واقعا رفتار فوق العاده ای داشته اما این موضوع را اشتباه برداشت کرد.

او به رسانه ها علاقه مند است اما این مشکل من نیست. من تایید می کنم که به او گفتم فصل آینده نمی توانم در کنفرانس مربیان شرکت کنم. اما حرفی از رفتن از رئال نزدم.”

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدژوزه مورینیو،رئال

ارسال نظر