roulette

آقای رضا زاده ! خسته نباشید

آقای رضا زاده ! خسته نباشید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

وزنه برداری ایران همانطور که مطلعان شرایط حاکم بر فدراسیون انتظارش را داشتند، به اوج بحران رسید. کار به جایی رسید که بهداد سلیمی اعلام کرد که دیگر وزنه نمی زند و سرمربی تیم ملی هم گفت” “خب نزن”! عصرایران ؛ سعید شمس – وزنه برداری ایران همانطور که مطلعان شرایط حاکم بر فدراسیون انتظارش را داشتند، به اوج بحران رسید. کار به جایی رسید که بهداد سلیمی اعلام کرد که دیگر وزنه نمی زند و سرمربی تیم ملی هم گفت” “خب نزن”!

” من نمی توانم . دیگر به ستوه آمده ام. تا کی باید با این الفاظ در اردوها کنار بیایم. خیلی از حرف ها هست که الان نمی شود روبه دوربین به زبان شان آورد.” این گفته هایی بود که بهداد سلیمی در قبال کوروش باقری مطرح کرد که آقای سرمربی هم اینطور جواب داد. “طوری می گویی بی احترامی الان مردم فکر می کنند من در اردوها به شما چه چیزی می گفتم. من اگر هر کاری کردم برای خودتان بوده. شما قبل از من هم در اردو بودید ، چرا مدال نمی گرفتید؟ اگر موفقیتی به دست آمده برای همین سخت گیری ها بوده …”

بهداد سلیمی و کوروش باقری دعوای خود را با اینطور پایان بردند که یکی  گفت من دیگر وزنه نمی زنم و ان یکی می گفت نمی زنی که نزن!

حالا بهداد سلیمی در شرایطی فاصله میلیمتری با پیراهن ملی دارد که مساله علی حسینی هنوز از اذهان عمومی پاک نشده است.

باید به آقای راضا زاده حسته نباشید گفت!!! و ابراز تاسف کرد، تاسف به این دلیل که ابرمحبوب ایران با کارهایی که انجام داد، حالا کم کم در حال تبدیل شدن به چهره مغضوب مردم است و همه، مشکل بهداد سلیمی هم به مانند ماساله ای که برای علی حسینی آمد را محصول خواست و اراده کسی می دانند که نامش حسین رضازاده است، رضا زاده ای که خیلی علاقه دارد تا رکورد مجموع در رده فوق سنگین همچنان در به نام خودش ثبت باشد.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدرضا زاده،بهداد سلیمی

ارسال نظر