roulette

بوفون: برد، یک گام بزرگ بود

بوفون: برد، یک گام بزرگ بود

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دروازه بان یوونتوس از برد تیمش مقابل لاتزیو به شدت خوشحال است؛ بردی که یووه را با ۱۱ امتیاز برتری نسبت به تیم دوم در صدر جدول سری ا قرارداده سایت گل- جانلوئیجی بوفون، دروازه بان باتجربه یوونتوس براین باور است که برد ۰-۲ تیمش مقابل لاتزیو که در بازی دوشنبه شب به دست آمد یک گام بزرگ دیگر از سوی بینکونری برای رسیدن به عنوان قهرمانی سری آ است.

دو گل آرتورو ویدال دراین بازی کافی بود تا بینکونری با ۱۱ امتیاز برتری نسبت به ناپولی، تیم دوم جدول سری آ، در صدر جدول تکیه بزند و حالا تنها به هفت امتیاز دیگرنیاز دارند تا قهرمانی شان را در این رقابت ها مسجل کرده و به دومین اسکودتویشان دست بیابند.

درپایان مسابقه بوفون به خبرنگاران گفت:« من حتی نمی توانم لغت قهرمانی را تلفظ کنم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که یک گام بزرگ رو به جلو برداشته ایم.ما باید حذف از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را بپذیریم.ما شایسته حذف بودیم ولی این ماجراهنوز برای ما تعجب آور است. هنوز ۷ امتیاز دیگر میان ما و جام قهرمانی مانده. اگر ما به این هدف برسیم،   این دستیابی بزرگ دیگری برای ما خواهد بود.»

بوفون در ادامه صحبت هایش به تمجید از عملکرد لاتزیو دراین بازی پرداخت .تیمی که بعد از این باخت در رده ششم جدول سری آ قرار خواهد گرفت و با حضور دراین جایگاه می تواند به رقابت های فصل بعد لیگ اروپا راه یابد:« من در پایان بازی با هواداران لاتزیو احوالپرسی کردم. چون آنها همیشه احترام زیادی برای من قائل هستند و شایستگی برخوردهای خوبی دارند.۲شنبه شب ما عملکرد خوبی داشتیم.چون کسب پیروزی در ورزشگاه المیپیکو هیچ وقت کار اسانی نیست. لاتزیو همیشه حریف سرسختی است.»

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدیوونتوس،لاتزیو

ارسال نظر