roulette

ترافیک در جاده کندوان نیمه سنگین است

ترافیک در جاده کندوان نیمه سنگین است

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران ترافیک در محور کندوان (کرج – چالوس) را نیمه سنگین توصیف کرد و از رانندگان وسایل نقلیه خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از شتاب زدگی بپرهیزند و با صبر و حوصله رانندگی کنند. رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران ترافیک در محور کندوان (کرج – چالوس) را نیمه سنگین توصیف کرد و از رانندگان وسایل نقلیه خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از شتاب زدگی بپرهیزند و با صبر و حوصله رانندگی کنند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ ˈ جعفر محمد نژاد ˈ گفت: ترافیک در جاده های هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری عادی و روان است و موج سوم بازگشت مسافران نوروزی به شهرهایشان از طریق جاده های مازندران ادامه دارد.

وی به رانندگان توصیه کرد در صورت خستگی و خواب آلودگی از ادامه مسیر بپرهیزند و برای مدتی استراحت کنند و سپس به راه خود ادامه دهند تا شاهد حوادث ناگوار در محورهای مواصلاتی استان نباشند.

سرهنگ محمدنژاد گفت: از ساعت ۱۶ امروز /شنبه/ تردد وسایط نقلیه در محور کندوان به سمت تهران یکطرفه خواهد شد.

رییس پلیس راه مازندران به طرح محدودیت تردد کامیون ها اشاره کرد و گفت: طرح ممنوعیت تردد کامیون ها در جاده هراز تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد ولی در دیگر محورها چنین محدودیتی نیست و تردد این نوع خودروها در آنها آزاد است.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به استقرار نیروهای امدادی در راه های مازندران، گفت: این افراد با تمام توان در تلاشند تا خدمات مناسب را به مسافران ارائه کنند و راهی امن را برای آنان فراهم سازند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی در مورد کاهش احتمالی دمای هوا ، لازم است رانندگان خوردوهای خود را به تجهیزات و وسایل مناسب مجهز کنند.

وی با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی، افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره تلفن ۷۱-۳۲۸۷۰۷۰-۰۱۵۱ و ۲۱۸۲۹۳۴-۰۱۵۱ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود ۱۰ هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در مازندران وجود دارد.

ترافیک،جاده کندوان،پلیس راه

ارسال نظر