roulette

کرانچار پس از باخت چه گفت؟

کرانچار پس از باخت چه گفت؟

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

زلاتکو کرانچار پس از شکست ۴ بر ۲ سپاهان مقابل الاهلی گفت:‌ ما در دقایق ابتدایی مسلط بودیم و توانستیم گل هم به ثمر برسانیم. اما متاسفانه هرچه از بازی می‌گذشت شرایط برایمان دشوارتر می‌شد. ورزش ۳ – سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: سازمان لیگ به فکر آبروی نمایندگان ایران نیست و کاری برای آنها انجام نمی‌دهد.
  
زلاتکو کرانچار پس از شکست ۴ بر ۲ سپاهان مقابل الاهلی عنوان کرد:‌ در ابتدا باید به تیم حریف تبریک بگویم. ما در دقایق ابتدایی مسلط بودیم و توانستیم گل هم به ثمر برسانیم. اما متاسفانه هرچه از بازی می‌گذشت شرایط برایمان دشوارتر می‌شد. گل اول را خوردیم و بعد از آن می‌توانستیم نتیجه را به نفع خود بکنیم.

 وی ادامه داد: بعد از گل دوم اگر سوکای در دقیقه ۴۴ آن اشتباه را مرتکب نمی‌شد و خلعتبری زمانی که ۳ بر یک عقب بودیم دو سه موقعیت از دست نمی‌داد نتیجه چیز دیگری رقم می‌خورد.

سرمربی سپاهان با اشاره به دیدار مقابل استقلال در جام حذفی یادآور شد: بعد از ۱۳۰ دقیقه بازی، بازیکنانمان تخلیه شده بودند در حقیقت سرنوشت این بازی پس از سوت پایان آن دیدار رقم خورد متاسفانه سازمان لیگ کاری برای حفظ آبروی نمایندگان ایران نمی‌کند. حق ما را زیر پا گذاشت. فکر می‌کنم تصمیم مغرضانه‌ سازمان لیگ به تیم ما آسیب زد.

وی افزود: بازیکنان از فرط خستگی نمی‌توانستند فرمان به دست و پای آنها صادر شود. البته این فشار در ادامه مسابقات لیگ هم گریبانگیر ما خواهد بود. با توجه به برنامه‌ریزی که در لیگ صورت گرفته نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.

کرانچار تصریح کرد: واکنش هواداران نسبت به شکست تیم مقابل الاهلی طبیعی و درست بوده، آنها هم کاملا موجه هستند و متوجه می‌شوند که تیم از کجا آسیب دیده است. برنامه‌ریزی غلطی که به تیم تحمیل شده نتایج این چنینی را رقم می‌زند.

سرمربی سپاهان در واکنش به اینکه در آینده هر ۴ روز یکبار باید بازی کند و چه برنامه‌ای برای ریکاوری بازیکنان دارد، خاطرنشان کرد: من از لحاظ فنی نمی‌توانم کاری انجام دهم. فقط می‌توانم بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی که ضعیف شده‌اند بالا ببرم. شاید در کوتاه مدت برد ما مقابل نفت بتواند جبران کند. نمی‌توانم تمرین خاصی در نظر بگیرم در این مدت باید به بازیکنان پیشکسوت و با تجربه که خسته شده‌اند استراحت دهم و از بازیکنان جوان و ذخیره استفاده کنم.

وی در پایان افزود: از همه هواداران بزرگ سپاهان که در تعطیلات به ورزشگاه آمدند عذرخواهی می‌کنم. ما باید آنها را شاد می‌کردیم که چنین اتفاقی نیافتاد. امیدوارم امید خود را از دست ندهند و بتوانیم با حمایت آنها به شرایط خوب باز گردیم.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدکرانچار،سپاهان

ارسال نظر