roulette

استقرار 105 اكيپ اورژانس در مناطق تهران

استقرار ۱۰۵ اکیپ اورژانس در مناطق تهران

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

توصیه ما به والدین این است که حدامکان از خروج فرزندانشان از منزل جلوگیری کنند چرا که سهل انگاری چند ثانیه ای حتی برای کسانی هم که تماشاچی این مراسم باشند می تواند آسیب های غیرقابل جبرانی را ایجاد کند. به گزارش مدیر روابط عمومی اورژانس تهران ۱۰۵ اکیپ مختلف اورژانس به همراه ۲۵۰ پرسنل در مراسم چهارشنبه آخر سال در نقاط مختلف تهران استقرار پیدا می کنند.

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: ‌مرکز اورژانس تهران برای امشب مراسم ۸۵ دستگاه آمبولانس، ۵ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۱۵ دستگاه اورژانس موتوری همراه با ۲۵۰ نفر پرسنل در نقاط مختلف شهر تهران استقرار یافته است.

وی با بیان اینکه اورژانس تهران سال گذشته در چهارشنبه آخر سال ۶۵ مأموریت مربوط به آسیب های این شب داشته، گفت: توصیه ما به والدین این است که حدامکان از خروج فرزندانشان از منزل جلوگیری کنند چرا که سهل انگاری  چند ثانیه ای حتی برای کسانی هم که تماشاچی این مراسم باشند می تواند آسیب های غیرقابل جبرانی را ایجاد کند.

وی تصریح کرد: همچنین به نوجوانان و جوانان توصیه می کنیم که این مراسم شاد را با به کارگیری موادی همچون ترقه های خطرناک، انداختن قوطی اسپری در آتش تلخ نکنید و سال جدید را با خاطره ای بد و معلولیت دائمی آغاز نکنید.

عباسی خاطرنشان کرد: افرادی که در مراسم امشب شرکت می کنند باید مراعات حال سالمندان، مبتلایان به بیماری های قلبی، نوزادان و زنان باردار را داشته باشند.

اورژانس تهران،چهارشنبه آخر سال

ارسال نظر