roulette

نه فهرست خرید داریم نه فهرست مازاد

نه فهرست خرید داریم نه فهرست مازاد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

یحیی گل‌محمدی می‌گوید، هیچ لیست خرید یا مازادی به باشگاه برای فصل بعد نداده است. ایسنا – سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تکذیب هرگونه لیست مازاد پرسپولیس برای فصل بعد اظهار کرد: همه شایعه‌ها را تکذیب می‌کنم. هیچ دلیلی ندارد که این قدر غیرحرفه‌ای لیست بازیکنان فصل بعد خود را اعلام کنیم. تازه اگر هم چنینی لیستی را داده باشم، در اختیار باشگاه است اما قسم می‌خورم که تا الان نه لیست خرید و نه مازادی را به باشگاه اعلام نکرده‌ام. دلیلی ندارد که در این شرایط مهم که پرسپولیس تازه به آرامشی رسیده است، به چنین کاری دست بزنیم. متاسفانه بعضی‌ها دوست دارند با این کار آرامش تیم ما را برهم بزنند.

گل‌محمدی در ادامه گفت: از بازیکنان هم می‌خواهم که نسبت به این مسایل بی‌اعتنا باشند؛ چرا که به هیچ وجه صحت ندارد و همان‌طور که گفتم نه لیست خرید داریم و نه لیست مازاد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در بازی با راه‌آهن تیم‌تان موقعیت‌های بسیار خوبی را از دست داد و این شائبه به وجود آمده است که بازی‌های لیگ را دیگر جدی نمی‌گیرید، گفت: ما پرسپولیس هستیم و باید جایگاهی در شان نام و اعتبار این تیم کسب کنیم. وقتی در یک بازی چند موقعیت ۱۰۰ درصد گل به وجود می‌آورید، این یعنی که انگیزه بالایی در تیمتان وجود داشته است. ما مقابل راه‌آهن به مساوی هم فکر نمی‌کردیم چه به برسد به باخت و شکست‌مان در آن بازی فقط یک اتفاق بود. ‌با این حال این مسایل در فوتبال پیش می‌آید.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدیحیی گل‌محمدی،پرسپولیس

ارسال نظر