roulette

مورینیو با چلسی وارد مذاکره شد

مورینیو با چلسی وارد مذاکره شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

روزنامه‌های انگلیسی مدعی شدند که سرمربی پرتغالی رئال مادرید پس از عدم تمایل سن‌ژرمن، با باشگاه سابق خود در لیگ برتر وارد مذاکره خواهد شد. فارس –  روزنامه انگلیسی «دیلی اکسپرس» یک بار دیگر موضوع بازگشت ژوزه مورینیو به لیگ برتر و مذاکره با چلسی را مطرح کرد. پیش از این از پیوستن سرمربی پرتغالی به پاری‌سن‌ژرمن صحبت می‌شد اما به هر حال شیخ ناصر الخلیفی، مالک سن‌ژرمن روز شنبه تأیید کرد که کارلو آنچلوتی و لئوناردو، مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن در سمت خود باقی خواهند ماند. اکنون «دیلی اکسپرس» ادعایش را تکرار کرد که مورینیو در صورتی که در نهایت سانتیاگوبرنابئو را ترک کند، فصل بعد می‌تواند به استمفوردبریج برود.

الخلیفی در پایان هفته هرگونه ارتباط با سرمربی رئال را رد و تأکید کرد: نمی‌دانم شرایط قرارداد او در مادرید چگونه است و به من ارتباطی ندارد.

روزنامه انگلیسی با توجه به این صحبت‌ها بار دیگر امکان بازگشت مورینیو به باشگاهی که در سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ هدایت آن را بر عهده داشت و در آن مدت ۶ قهرمانی به دست آورد، مطرح کرد.

در حالی که مورینیو به عنوان موفق‌ترین سرمربی در تاریخ باشگاه چلسی، استمفورد بریج را ترک کرد، صحبت‌هایی در خصوص تیرگی روابط وی با رومن آبراموویچ، مالک روسی چلسی نیز مطرح شده بود.

اکنون به نظر می‌رسد که شکاف میان مورینیو و آبراموویچ ترمیم یافته تا راه برای بازگشت آقای خاص به لیگ برتر باز شود.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدمورینیو،چلسی

ارسال نظر