roulette

مسی: تمام تلاش مان را می کنیم

مسی: تمام تلاش مان را می کنیم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

کاتالان ها در دیدار رفت مقابل روسونری که در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد، با نتیجه ۲-۰ مغلوب حریف شدند و اکنون صعودشان به دور بعد رقابت ها در هاله ای از ابهام قرار دارد. سایت گل- لیونل مسی، ستاره بارسا، اعلام کرد که بازیکنان این تیم تمام تلاش شان را خواهند کرد تا با جبران شکست دیدار رفت مقابل میلان، به دور بعد رقابت های چمپیونزلیگ راه پیدا کنند.

کاتالان ها در دیدار رفت مقابل روسونری که در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد، با نتیجه ۲-۰ مغلوب حریف شدند و اکنون صعودشان به دور بعد رقابت ها در هاله ای از ابهام قرار دارد.

این ملی پوش آرژانتینی هرچند از قدرت دفاعی میلان آگاه است، اما خوش بین است که بتوانند شکست دیدار رفت را جبران کنند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:” ما می توانیم شکست مقابل میلان را جبران کنیم. شرایط پیچیده ای است اما ما باید شانس مان را امتحان کنیم.

ما تمام تلاش مان را برای شکست دادن آنها انجام می دهیم. تیم های ایتالیایی بسیار سازمان یافته هستند و هیچ فضایی در خط دفاعی در اختیار حریف قرار نمی دهند.

امیدوارم بتوانیم در این دیدار در جریان بازی به گل برسیم.

حضور بایرن مونیخ و دورتموند در جمع چهار تیم نهایی تقریبا قطعی است. آنها فوق العاده کار کرده اند و شایسته رسیدن به این مرحله هستند.

رئال هم ثابت کرده که تیم قدرتمندی است و یکی از کاندیداهای اصلی قهرمانی است؛ همان طور که اگر منچستریونایتد هم صعود می کرد، می توانست قهرمان شود.”

 

مسی در دیدار رفت در سن سیرو نتوانست کار خاصی انجام دهد؛ آیا مدافعان میلان به او اجازه خواهند داد تا در دیدار برگشت پیروزی تیمش را رقم بزند؟

بارسا در حال حاضر در شرایط خوبی قرار ندارد و در ۳ بازی از ۵ دیدار اخیرش شکست خورده اما مسی مصمم است که هرچه زودتر تیمش را از این شرایط خارج کند.

” من دوران بدی را پشت سر گذاشتم. من شکست های زیادی را در زندگی تجربه کرده ام اما امیدوارم بار دیگر موفقیت هایی مانند موفقیت هایی که در چند سال اخیر داشته ایم را به دست بیاوریم.

ناراحت نیستم. لطمه خورده ایم اما ناراحت نیستم. دوست نداریم شکست بخوریم اما اکنون زمان خوبی برای بازگشت است. من دوست دارم در هر دیدار به پیروزی برسیم و هر روز به دنبال چیزهای بیشتری هستم.”

او همچنین در مورد آرزوهایش با تیم ملی آرژانتین صحبت کرد و اعلام کرد که قهرمانی در جام جهانی می تواند اوج دستاوردهای یک فوتبالیست باشد.

” تیم ملی آرژانتین دوران خوبی را سپری می کند؛ شرایط دشواری را پشت سر گذاشته اما هنوز می توانیم خیلی پیشرفت کنیم. ما در دیدارهای بزرگ توانستیم انتظارات را برآورده کنیم. اکنون تنها به رسیدن به جام جهانی برزیل فکر می کنیم.

در سال ۲۰۱۲ بهترین روزهای مسی با پیراهن آلبی سلسته رقم خورد؛ او حالا در کشورش هم به اندازه بارسا محبوب است

قهرمانی در جام جهانی رویای هر فوتبالیستی است. مثل رسیدن به قله است اما اکنون تنها می توانیم در مورد شرایط حاضر صحبت کنیم.”

در چند هفته اخیر شایعات زیادی در مورد انتقال ستاره هایی مانند وین رونی و گرت بیل به لالیگا منتشر شده اما مسی بعید می داند که هیچ یک از آنها راهی نوکمپ شوند.

” آنها بازیکنان بزرگی هستند. شما همیشه دوست دارید در کنار بهترین ها بازی کنید اما فکر می کنم پیوستن به بارسا برای آنها بسیار دشوار خواهد بود. آنها همین حالا هم در باشگاه های بزرگی بازی می کنند.”

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدمسی،سن سیرو

ارسال نظر