roulette

صفوی:آمریکا توان جنگ جدید ندارد

صفوی:آمریکا توان جنگ جدید ندارد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سرلشکر رحیم صفوی گفت: بر اساس اسناد راهبردی امنیت ملی آمریکا برای سال ۲۰۱۲ تصریح شده که آمریکا دیگر جنگی مانند عراق و افغانستان را تکرار نخواهد کرد.

به گزارش ظهور به نقل از مشرق وی در نخستین کنگره بزرگداشت شهدای شهرداری منطقه ۲ که در مرکز همایش های برج میلاد در حال برگزاری است افزود: امروز ثمره خون شهدا را در اضمحلال دشمنان فرامنطقه ای و منطقه ای اسلام و همچنین پیروزی مقاومت اسلامی از جمله در فلسطین و لبنان شاهدیم.

وی تأکید کرد: ثمره خون شهدا ، ملتهای اسلامی را قدرت و به آنان عزت بخشیده است ؛ در عین حال آمریکا در حمله به عراق و افغانستان پشیمان شده و تعداد کشته هایش فقط در عراق بیش از ۵ هزار نفر و زخمی ها بیش از ۱۰ ها هزار نفر رسیده است تا جایی که پیش از انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا ، نتانیاهو به کاخ سفید نزد اوباما می رود و اوباما نیز وی را به بیمارستان مجروحان سربازان آمریکایی می برد و در آنجا به نخست وزیر رژیم صهیونیستی متذکر می شود که اینها سرنوشت جنگ هستند و مردم آمریکا دیگر تحمل چنین وضعی را ندارند.

سرلشکر صفوی افزود: امروز در عراق به برکت مجاهدت مسلمانان و رهبری مراجع عالیقدر نظام پارلمانی و دموکراسی و اسلامی حاکم شده است در حالیکه آمریکا با اشغال عراق تلاش کرد ایران را با توطئه های مختلف تحت فشار قرار دهد اما سرنوشت جز ذلت چیز دیگری برایش رقم نزد.

وی یادآورد شد بر اساس اسناد راهبردی امنیت ملی آمریکا برای سال ۲۰۱۲ تصریح شده که آمریکا دیگر جنگی مانند عراق و افغانستان را تکرار نخواهد کرد.

سرلشکر صفوی گفت: سیاستمداران جهانی و زورگویان و ظالمان بهتر است از سرنوشت جنگ تحمیلی عبرت بگیرند و به عاقبت صدام ، مبارک و دیگر دیکتاتورها نگاه کنند و ببینند چگونه حمایت از دیکتاتورها و مقابله با اسلام سرنوشتشان را به خواری تبدیل می کند.

وی در پایان با ذکر خاطراتی از شهید مهدی باکری گفت: شهدا با مردم صاف و صادق بودند و در تبعیت از ولایت جان خود را نیز فدا کردند تا جایی که یک وجب از خاک این میهن در اشغال نماند.
در ادامه این مراسم صادق آهنگران سرودهای حماسی دوران دفاع مقدس را اجرا کرد .

در این مراسم همچنین حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد نایب رییس اول مجلس و قالیباف شهردار تهران نیز حضور دارند.

توان جدید جنگ صفویآمریکا ندارد

ارسال نظر