roulette

جباری: می توانستیم پیروز شویم

جباری: می توانستیم پیروز شویم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مجتبی جباری در گفتگو با عصر ایران از اینکه استقلال نتوانست الریان ار در قظر شکست بدهد، ابراز تاسف می کند. عصر ایران – مجتبی جباری در گفتگو با عصر ایران از اینکه استقلال نتوانست الریان ار در قظر شکست بدهد، ابراز تاسف می کند.

هافبک تکنیکی تیم فوتبال استقلال تهران درباره تساوی پر گل تیمش در قطر به خبرنگار عصر ایران گفت: اینکه سه بار در خانه رقیب پیش افتادیم، نشانگر این مساله بود که با آمادگی بالایی به میدان رفته بودیم. اما واقعا حیف شد که با گل دقایق پایانی، سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کردتیم.

جباری همچنین ادامه می دهد: استقلال در شرایطی در لیگ قهرمانان آسیا به رویارویی با رقبای خود می پردازد که به عنوان یکی از پر افتخارترین تیم های آسیا، به عنوان قاره ای دست نیافته است و همین عامل موجب شده تا ما که اتفاقا یکی از کاملترین تیم های چند سال اخیر هستیم، برای جبران مافات از انگیزه بالایی برخوردار باشیم.

این بازیکن که یکی از موثرترین شاگردان قلعه نویی برابر الریان بود، در خصوص عملکرد خودش می گوید: همه بازیکنان استقلال در طول دقیقه هایی که در زمین بودند، تمام سعی خود را به کار بستند تا بتوانند در رونتد تیمی تاثیرگذاری مثبتی داشته باشند. من هم مثل همیشه تلاش کردم تا با اجرایی کردن بی نقص فرامین تاکتیکی بتوانم عنصری تاثیرگذار برای استقلال باشم.

جباری در پایان سحنانش اظهار داشت: استقلال در حال حاضر یکی از بهترین تیم های قاره است و به همین دلیل علاوه بر قهرمانی در لیگ برتر، دنبال این هستیم تا در اولی لیگ قهرمانان اسیا را هم تقدیم فوتبال ایران کنیم.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدجباری،استقلال

ارسال نظر