roulette

وام مسکن خبرنگاران در انتظار تامین اعتبار

وام مسکن خبرنگاران در انتظار تامین اعتبار

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت وام مسکن خبرنگاران گفت: وظیفه ما ثبت نام، اولویت بندی و معرفی به بانک مرکزی بود که انجام داده ایم. معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اکران عمومی فیلم “راز گل آقا” خبر داد.

به گزارش مهر، محمد جعفر محمدزاده شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران از اکران عمومی فیلم “راز گل آقا” خبر داد و گفت: این فیلم به زودی در سراسر کشور اکران عمومی می شود.

وی با بیان اینکه این فیلم نگاهی به طنز “گل آقایی” دارد، تصریح کرد: بازبینی نهایی این فیلم انجام شده و به زودی اکران عمومی می شود.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت وام مسکن خبرنگاران گفت: وظیفه ما ثبت نام، اولویت بندی و معرفی به بانک مرکزی بود که انجام داده ایم.

محمدزاده با بیان اینکه بیش از هشت هزار خبرنگار برای وام مسکن ثبت نام کرده و به بانک مرکزی معرفی شده اند، تصریح کرد: از اینجا به بعد دست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیست چرا که وظیفه تامین اعتبار بر عهده شورای پول و اعتبار کشور و بانک مرکزی است.

وی با اشاره به اینکه ما منتظر اعلام بانک مرکزی هستیم، ادامه داد: به محض اینکه بانک مرکزی به ما اعلام کند ۲۴ ساعت بعد بر اساس اولویتها خبرنگاران را به بانک معرفی می کنیم.

وام مسکن،خبرنگاران،تامین اعتبار

ارسال نظر