roulette

مستند مثلت وابستگی فتنه‌گران به بیگانگان را ثابت کرد

مستند مثلت وابستگی فتنه‌گران به بیگانگان را ثابت کرد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

حسین استادآقا کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، به پخش مستند مثلث اشاره کرد و اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند بسیاری از کسانی که دچار اشتباه و انحراف شدند از نفوذی‌هایی ضربه خوردند که اطراف‌شان بودند و این نفوذی‌ها ممکن است با ۱۰ واسطه وصل به سرویس‌های بیگانه باشند.

وی تصریح‌کرد: در حال حاضر که لایه‌هایی از فتنه ۸۸ روشن‌تر شده مثل همین مستند مثلث نشان می‌دهد در بسیاری از اوقات ممکن است در آغاز مسیر نمی‌دانستند این افراد نفوذی یا وابسته باشند اما در طول مسیر قرائن متعدد نشان می‌دهد که متوجه شدند به بیگانگان وصل هستند اما بازهم از حمایت آنها دست نکشیدند و این نشان می‌دهد می‌خواستند با حمایت کشورهای غربی به اهداف خود برسند و این نقطه آغاز انحراف سران فتنه است.

استادآقا خاطرنشان کرد: بر همین اساس به مجتبی واحدی مشاور کروبی که ارتباطش با سرویس‌های بیگانه روشن شد اشاره کرد اما وی باز هم اعلام برائت نکرد.

این فعال سیاسی در پایان خاطرنشان کرد: این مسئله نشان می‌دهد سران فتنه می‌دانستند و می‌خواستند از این ظرفیت استفاده کنند از این رو نباید گناه این افراد را سبک کرد. چرا که با دیدن این مثلث می‌توان فهمید عاملا و عامدا این کار را انجام دادند.

/

بیگانگان ثابت فتنه‌گران مثلت مستند وابستگی

ارسال نظر