roulette

زنان بی حجاب در کلوب شبانه کیش!+عکس

زنان بی حجاب در کلوب شبانه کیش!+عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

زنان بی حجاب در کلوب شبانه کیش!+عکس

دو مرد جوان که اقدام به عکاسی از گردشگران به ویژه بانوان با پوشش نامناسب در یکی از کلوپ‌های جزیره کیش کرده بودند، دستگیر شدند.

دو مرد جوان که اقدام به عکاسی از گردشگران به ویژه بانوان با پوشش نامناسب در یکی از کلوپ‌های جزیره کیش کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ماموران انتظامی جزیره کیش در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در صنوف و اماکن عمومی فعال در سطح جزیره اقدام به بازرسی از تعدادی از کلوپ‌های دریایی کردند که در یکی از این کلوپ‌ها، متوجه شدند که دو مرد مشغول عکاسی از افرادی هستند که به منظور استفاده از ورزش‌ها و تفریحات دریایی از جمله جت‌اسکی ، چتر پاراسل و … به این محل مراجعه کرده‌اند.

در ادامه با بررسی‌های بعمل آمده توسط ماموران اماکن عمومی پلیس کیش، مشخص شد که عکاسان مشغول به کار در این کلوپ‌ها فاقد هرگونه مجوز عکاسی و فیلمبرداری ‌هستند که در این راستا دو دستگاه لپ‌تاپ و یک دستگاه دوربین عکاسی حرفه‌ای این افراد توقیف شد.

ماموران پس از هماهنگی قضایی از محتوای لپ‌تاپ‌ها بازدید کردند که مشخص شد، دو جوان اقدام به گرفتن عکس از زنان و دختران جوان با حالت مبتذل کرده و با توجه به ای نکه احتمال سوءاستفاده از چنین تصاویری و انتشار آن در سایت‌های اینترنتی نظیر فیسبوک و … متصور بود، هر دو مرد به دادسرا معرفی شدند.

زنان بی حجاب در کلوب شبانه کیش!+عکس

به گزارش ایسنا، در همین راستا، مدیریت اماکن عمومی فرماندهی انتظامی ویژه کیش به شهروندان و گردشگران توصیه کرد که به هیچ عنوان اجازه ندهند افرادی از صحنه‌های خصوصیشان چه در خفا و چه در اماکن عمومی تصویربرداری کنند و همچنین تصاویر و اطلاعات شخصی و خانوادگی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند و در صورتی که در شبکه‌های اجتماعی عضویت دارند نسبت به درج اطلاعات محرمانه خود دقت کنند.

1414140

اخبار اخبار روز جزیره کیش خبر خبر روز دستگیری دستگیری زنان بی حجاب دستگیری زنان بی حجاب در کیش زنان بد پوشش زنان بی حجاب زنان بی حجاب در کلوب شبانه زنان بی حجاب در کلوب شبانه کیش زنان بی حجاب در کلوب شبانه کیش!+عکس زنان بی حجاب در کیش زنان بی حجب عکاسی عکاسی از زنان بی حجاب عکاسی مخفیانه عکاسی مخفیانه از زنان عکاسی مخفیانه از زنان بد پوشش عکاسی مخفیانه از زنان بد پوشش در کلوپ شبانه کیش! + عکس عکاسی مخفیانه از زنان بد پوشش در کیش عکس عکس های بی حجابی کلوب شبانه کلوب شبانه کیش کلوپ شبانه کلوپ‌های جزیره کیش کیش آهنگ مجاز مطالب روز

ارسال نظر