roulette

روبن: گل مهمی بود

روبن: گل مهمی بود

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

روبن زننده تک گل بازی تماشایی بایرن و دورتموند اعلام کرد که تیمش در به نمایش گذاشتن قدرتش و تحقق خواسته اش موفق بوده است. سایت گل- در پایان بازی بایرن مونیخ مقابل دورتموند که با برد ۰-۱ و صعود باواریایی ها به دور بعدی رقابت های جام حذفی آلمان همراه بود، آرین روبن و فیلیپ لام هم با خبرنگاران به صحبت پرداخته و رضایتشان را از این برد ابراز کردند.

این درحالی است که روبن هلندی در اکثر بازی های این فصل تیمش به عنوان بازیکن ذخیره برای تیمش وارد زمین می شود ولی در این بازی بار دیگر نقشی کلیدی را بردوش گرفت و تک گل تیمش در این بازی را به ثمر رساند تا بایرن به دور بعدی صعود کند.

درپایان این مسابقه روبن به خبرنگاران گفت:« گل مهمی بود؛ نه فقط برای خود من، بلکه برای تیمم. ما می خواستیم به پیروزی برسیم و به دور بعد صعود کنیم و نشان دهیم که در حال حاضر چقدر قدرتمندیم. ما در انجام این امر و تحقق خواسته مان موفق بودیم.»

در این میان فیلیپ لام هم بر این باور است که تیمش قدرت تدافعی اش را با بسته نگه داشتن دروازه اش مقابل دورتموند نشان داد:« ما می خواستیم مثل هفته های قبل از نظر تدافعی خوب کار کنیم. می خواستیم در خط دفاع سریع باشیم. چون می دانستیم که دورتموند در ضد حملات خیلی قدرتمند است.»

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدروبن،بایرن

ارسال نظر