roulette

ادعای عرضه برترین گوشی دنیا به بازار در سال 2013

ادعای عرضه برترین گوشی دنیا به بازار در سال ۲۰۱۳

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

این طور که منابع آگاه گزارش داده‌اند، این گوشی منحصر به‌فرد که گفته می‌شود در زمان ورود به بازار هیچ محصولی با آن رقابت نمی‌کند شامل پردازنده پرقدرت ۸ هسته‌ای می‌شود و به نمایشگر فوق باکیفیت SuperAMOLED مجهز شده است. فارس – سامسونگ را که می‌شناسید! پیشتاز بازار موبایل‌های هوشمند. این‌بار وعده منحصر به فرد ترین گوشی موبایل را به کاربران داده است!

این گوشی منحصر به‌فرد که گفته می‌شود در زمان ورود به بازار هیچ محصولی با آن رقابت نمی‌کند شامل پردازنده پرقدرت ۸ هسته‌ای می‌شود و به نمایشگر فوق باکیفیت SuperAMOLED مجهز شده است.

به دنبال انتشار شایعات مختلف طی ماه‌های گذشته، شرکت سامسونگ سرانجام تاریخ دقیق ورود آخرین گوشی هوشمند خود از خانواده Galaxy را اعلام کرد.

به نقل از سلولار – نیوز، این شرکت کره‌ای سرانجام تایید کرد در تاریخ ۱۴ مارس ۲۰۱۳ کنفرانس مطبوعاتی برگزار می‌کند که طی آن بهترین گوشی هوشمند این شرکت که کاربران جهانی برای ماه‌ها منتظر آن مانده‌اند به طور رسمی معرفی شود که این محصول Galaxy S4 نام دارد.

این طور که منابع آگاه گزارش داده‌اند، این گوشی منحصر به‌فرد که گفته می‌شود در زمان ورود به بازار هیچ محصولی با آن رقابت نمی‌کند شامل پردازنده پرقدرت ۸ هسته‌ای می‌شود و به نمایشگر فوق باکیفیت SuperAMOLED مجهز شده است.

از دیگر امکاناتی که سامسونگ برای این محصول در نظر گرفته است می‌توان به دوربین دیجیتالی ۱۳ مگاپیکسلی و نسخه ۴.۲.۲ یا همان Jelly Bean اندروید اشاره کرد.ادعا،عرضه،برترین گوشی،دنیا،بازار،سال ۲۰۱۳

ارسال نظر