roulette

پرس تحت تأثیر لادروپ برای جانشینی مورینیو

پرس تحت تأثیر لادروپ برای جانشینی مورینیو

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سرمربی فعلی سوانسی توجه رئیس باشگاه رئال مادرید را برای جانشینی آقای خاص جلب کرده است. فارس – میشل لادروپ اولین قهرمانی معتبر سوانسی را روز یکشنبه در رقابت‌های جام اتحادیه انگلیس به دست آورد. سرمربی دانمارکی که یکی از گزینه‌های جانشینی مورینیو برای فصل آینده به شمار می‌رود، توانایی خود برای نشستن بر روی نیمکت رئال برای فصل آینده را نشان داد.

فلورنتینو پرس در پایان فصل گذشته تحقیقات پنهانی خود را برای جانشینی سرمربی پرتغالی آغاز کرده است و این در حالی است که مسئله «استعفا/برکناری» مورینیو در پایان فصل تأیید شده است. لادروپ هرگز در صدر فهرست جانشینان رئال جایی نداشته است اما راهش را کم‌کم از میان سایر گزینه‌ها به صدر باز کرد.

رئیس باشگاه رئال مادرید از کارکنانش خواست تا اطلاعاتی در خصوص سرمربی دانمارکی در اختیار وی قرار دهند. فلورنتینو پرس شکی ندارد که جانشین مورینیو باید یک مربی نرم‌زبان باشد که مدام به دنبال ایجاد حاشیه و شایعه نباشد. او به دنبال مربی‌ای است که زمانش را وقف هدایت تیم کند.

رئیس باشگاه نه تنها تحت تأثیر درک فوتبالی لادروپ قرار گرفته بلکه آداب‌دانی و رفتار مناسب وی که می‌داند چگونه خودش را کنترل کند نیز توجه او را جلب کرده است.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید



لادروپ،مورینیو

ارسال نظر