roulette

نشست مشترک مسئولان سازمان بازرسی با اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس

نشست مشترک مسئولان سازمان بازرسی با اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

داود محمدی نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس از برگزاری نشست مشترک عصر امروز مسئولان سازمان بازرسی با اعضای کمیسیون مطبوعش خبر داد.

وی تصریح کرد: در این جلسه بر لزوم همکاری مستمر سازمان بازرسی با کمیسیون اصل ۹۰ به عنوان دو نهاد نظارتی و هم‌افزایی و همگرایی در حل دغدغه‌های مهم مردم تأکید شد.

«قرار شد به منظور تقویت نظارت در سال آینده مسائل‌ مهمتر شناسایی و اولویت‌بندی شده دستگاه و نحوه نظارت بر این موضوعات مشخص شود»

به گفته محمدی در این نشست همچنین مقرر شد کمیسیون اصل ۹۰ تا قبل از پایان سال مسائل مورد نظر خود و راه‌حل‌های آنها را ارائه دهد و شورای هماهنگی دستگاه‌های نظارتی نیز مطالب مورد نظر خود را اعلام کند.

در شورای هماهنگی دستگاه‌های نظارتی دستگاه‌هایی چون وزارت اطلاعات، دیوان محاسبات، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور و معاونت راهبردی ریاست جمهوری عضویت دارند.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در پایان گفت که در نشست مشترک مسئولان سازمان بازرسی با این کمیسیون پس از بررسی رشد صعودی غیرمنطقی قیمت خودرو مقرر شد این موضوع پیگیری و بر قیمت‌‌گذاری‌ها نظارت جدی‌تری صورت گیرد.

/

اصل اعضای بازرسی سازمان مجلس مسئولان مشترک نشست کمیسیون ۹۰

ارسال نظر