roulette

مسئولان گوش به فرمان رهبر باشند / همه موظف به وحدت هستیم

مسئولان گوش به فرمان رهبر باشند / همه موظف به وحدت هستیم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آیت‌الله علی اسلامی در حاشیه دیدار با کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد واحد شال در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بویین زهرا با تأکید بر لزوم اتحاد و یکپارچگی ملت و مسئولان اظهار داشت: امروز دشمنان به دنبال این هستند تا با ایجاد اختلاف به کشور ضربه وارد کرده و سبب یأس مردم شوند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با تشریح دستاورد‌های انقلاب اسلامی تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران را از یک ذلت به عزت رساند و امروز اقتدار و شرف نظام اسلامی مرهون رشادت‌ها و فداکاری‌های شهیدان است.

وی با تصریح اینکه دانشگاه‌ها باید مروج فرهنگ انقلابی باشند، عنوان کرد: دین و علم هیچ‌گاه با یکدیگر تعارض نداشته و در اصل وحدت حوزه و دانشگاه اصلی واضح است چراکه این دو از ابتدا تاکنون با یکدیگر بوده‌ و در کنار هم گام برداشته‌اند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از تلاش گسترده و چشم‌گیر مسئولان دانشگاه آزاد واحد شال در راستای ایجاد بستر مناسب برای فعالیت و جذب دانشجویان بیان کرد: امیدواریم با همین سرعت گام‌های بزرگتری برداشته شده و دانشجویان بیشتری جذب این واحد ارزشمند دانشگاه آزاد شوند.

اسلامی علم و دین را مکمل یکدیگر دانست و خاطرنشان کرد: دین اسلام سفارشات فراوانی را برای کسب علم کرده است که باید تمام مسلمانان با اصل قرار دادن این الگو حرکت کرده و افتخار کسب کنند.

/۷۷۰۰۵/ش۲۰

باشند رهبر فرمان مسئولان موظف هستیم همه وحدت گوش

ارسال نظر