roulette

فلسفه جنایت‌های دشمنان در سوریه، لبنان، عراق و افغانستان مقابله با اسلام است

فلسفه جنایت‌های دشمنان در سوریه، لبنان، عراق و افغانستان مقابله با اسلام است

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش ظهور به نقل از فارس، مجلس گرامیداشت سردار شهید سیدحمید طباطبایی‌مهر صبح امروز چهارشنبه ۹ اسفند ماه با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولین ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، همرزمان و خانواده معظم شهید در شهرک فجر نیروی زمینی سپاه برگزار شد.

در این مراسم پس از قرائت قرآن و مرثیه‌سرایی، حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی به بیان اهمیت و مقام شهادت پرداخت و گفت: عظمت و اقتدار اسلام مرهون مجاهدت شهیدان است و باب جهاد و شهادت در راه خدا هیچ وقت بسته نمی‌شود.

تویسرکانی با استناد به نامه ۴ اسفند سال ۱۳۶۷ حضرت امام (ره) که چند ماه قبل از فوت ایشان به رشته تحریر درآمده در باب اهمیت جنگ گفت: حضرت امام(ره) می‌فرمایند جنگ ما جنگ حق و باطل بود و تمام شدنی نیست و این جنگ از زمان حضرت آدم تا ختم جهان ادامه دارد.

وی با اشاره به جنایت‌های اخیر در کشورهای مختلف اسلامی از جمله سوریه، لبنان، عراق و افغانستان گفت: فلسفه تمام این جنایت‌ها و خیانت‌هایی که علیه مسلمانان مخصوصا ملت ایران انجام می‌شود، بحث اسلام است و وحشت آمریکا و اسرائیل از تحقق حکومت دینی و اسلامی است.

وی افزود: حضرت امام (ره) با درک این واقعیت که دشمن به دنبال ناکارآمد جلوه دادن اسلام است، توصیه می‌کردند که ما نباید غفلت کنیم بلکه باید به سمتی حرکت کنیم که تمام رگه‌های وابستگی کشورمان را به چنین جریان متوحشی حذف کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: این شهدا، شهدای راه اسلام و تحقق احکام نورانی اسلام هستند و اگر می‌خواهیم اسلام بماند، باید اهل مجاهدت، تلاش و مبارزه باشیم.

وی با اشاره به حضور ۸ ساله سردار شهید سیدحمید طباطبایی در جنگ، زندگی سراسر جهادی و شهادت ایشان را موجب افتخار خواند و خاطرنشان کرد: جنگ و مبارزه ما منشا خیر و برکات فراوانی بود و بدون تردید ندای اسلام‌خواهی در جهان امروز از آثار و برکات جنگ ماست.

در حاشیه این مراسم سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پیرامون خصوصیات اخلاقی سردار طباطبایی اظهار داشت: سردار طباطبایی مخلص، خستگی‌ناپذیر و شهادت طلب بود و به عبارت دیگر همه خصوصیات و اخلاقیاتی که انسان را به مقام شهادت می‌رساند، در سید جمع شده بود. شهید طباطبایی سرانجام مزد جهادش را گرفت.

سردار سیدمرتضی میریان جانشین عملیات نیروی زمینی سپاه نیز با ذکر خاطره‌ای از شهید طباطبایی گفت: در مناطق عملیاتی شمال غرب کشور در حالی که هنوز ارتفاع جاسوسان سقوط نکرده بود، سردار طباطبایی حدود ۱۵۰ متری زیر قله رفتند و به نماز ایستادند. بعد از به جای آوردن نماز قله صعود کرد که ایشان اظهار داشتند در نماز آزادی قله را از خداوند طلب کردند.

/

اسلام افغانستان جنایت‌های دشمنان سوریه، عراق فلسفه لبنان، مقابله

ارسال نظر