roulette

سرگیجه اماراتی‌ها در تبریز

سرگیجه اماراتی‌ها در تبریز

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

تیمی که ادعا می کرد بازی مقابل ۸۰ هزار نفر برایش مهم نیست، چنان تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بودند که قبل از بازی تا دقایقی فقط دور خود چرخیدند و از تماشاگران تراکتور فیلم برداری کردند.  رحمان یاوران عنوان کرد: بلیت‌فروشی از ساعت ۹ صبح در ۵۰ گیتی که برای این امر تعبیه شده بود آغاز شد و از همان دقایق ابتدایی که در باز شد مردم به سمت ورزشگاه سرازیر شدند.

به گزارش ایسنا وی افزود: چند نفر از سودجویان در محوطه ورزشگاه بلیت بازی را پنج برابر قیمت واقعی می‌فروختند که با کمک ارکان باشگاه، آنها شناسایی و در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفتند.

وی درباره کاورهای قرمز رنگی که قرار بود در اختیار هواداران قرار گیرد، عنوان کرد: یک سری شال هواداری و کاور در اختیار هواداران قرار گرفت، اما تعدادشان کم بود و جوابگوی سیل عظیم مشتاقان این تیم نبود.

قائم مقام کانون هواداران تراکتورسازی تبریز خاطرنشان کرد: بازیکنان سنگ تمام گذاشتند و با بازی زیبا و روان خود حریف را تحت تأثیر قراردادند. به هر حال خیلی خوشحال هستم این بازی را بردیم و توانستیم سه امتیاز حساس را کسب کنیم.

یاوران ادامه داد: از هواداران تشکر می‌کنم که مثل همیشه تیم خود را حمایت کردند. این مردم فرهنگ خود را به جهان نشان دادند و فکر می‌کنم بدون این هواداران پرشور نمی‌توانستیم الجزیره را شکست دهیم.

وی در پایان از تمامی عوامل اجرایی که از زمان آسیایی شدن تراکتور تا این لحظه برای آسایش هواداران زحمت کشیده اند، به خصوص یگان ویژه که در جشن پیروزی تراکتور بدون کوچکترین حاشیه‌ای با هواداران همکاری کردند، تشکر و قدردانی کرد.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدامارات،تبریز

ارسال نظر