roulette

رونالدو: زدن سه گل آسان نیست

رونالدو: زدن سه گل آسان نیست

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

کریستیانو رونالدو با ابراز خوشحالی از صعود به فینال جام حذفی اسپانیا گفت: زدن سه گل در نوکمپ آسان نیست. ایسنا –  رئال مادرید شب گذشته با درخشش کریستیانو رونالدو موفق شد بارسلونا را سه بر یک شکست دهد و به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یابد.

کریستیانو رونالدو پس از پایان مسابقه گفت: بازی فوق‌العاده‌ای انجام دادیم. از ابتدای مسابقه تا انتهای آن بسیار خوب بازی کردیم و تمرکز بالایی داشتیم. نسبت به حریفمان سرتر بودیم و مستحق پیروزی در این دیدار بودیم. زدن سه گل در نوکمپ آسان نیست. به تمام اعضای تیم تبریک می‌گویم.

مهاجم پرتغالی رئال مادرید که دیشب دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند، درباره عملکرد خوب رئال مادرید در چند بازی اخیر در زمین بارسلونا گفت: درست است، در چند بازی اخیرمان در نوکمپ خوب بازی کردیم. در نوکمپ نسبت به بازی در سانتیاگو برنابئو بهتر بازی می کنیم. این موضوع مربوط به اعتماد به نفس است. همه ما دوست داریم در نوکمپ بازی کنیم.

رونالدو درباره بازی‌های مهم پیش‌روی رئال مادرید در چند روز آینده گفت: بازی برابر بارسلونا اغلب به شما انگیزه مضاعفی می‌دهد. شبنه یک بازی خانگی برابر بارسلونا داریم و باید باز هم با یک بازی خوب پیروز شویم. در لیگ، بارسلونا اختلاف زیادی با ما دارد، اما در لیگ قهرمانان اروپا باید با پیروزی بر منچستر یونایتد به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنیم.

رونالدو در پایان درباره گلزنی‌های مداوم خود در ورزشگاه نوکمپ گفت: در ورزشگاه نوکمپ احساس راحتی می‌کنم اما اگر توانستم در بازی‌های اخیر در نوکمپ گل بزنم، به خاطر کمک هم تیمی‌هایم بوده است.

رئال مادرید شب گذشته با پیروزی بر بارسلونا به فینال جام حذفی اسپانیا راه یافت.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدکریستیانو رونالدو،نوکمپ

ارسال نظر